- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Podatkovni listi
Interconnect Catalog.pdfHTML podatkovni list
Cylindrical Battery Holders.pdfŽelite boljšo ceno?
Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.
| Količina | Cena na enoto | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $6.168 | $6.17 |
Tehnične specifikacije 929705-06-34-I
3M - 929705-06-34-I Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot 3M - 929705-06-34-I
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | 3M |
| Voltage Rating | - |
| Prekinitev | Solder |
| Style | Board to Board |
| Oklepanje | Unshrouded |
| Serija | 929 |
| Razmik med vrsticami - parjenje | - |
| Pitch - parjenje | 0.100' (2.54mm) |
| Paket | Bulk |
| Skupna dolžina kontakta | 1.128' (28.65mm) |
| delovna temperatura | -40°C ~ 105°C |
| Število vrstic | 1 |
| Število naloženih pozicij | All |
| Število pozicij | 34 |
| Tip montaže | Through Hole |
| Materialna ocena vnetljivosti | UL94 V-0 |
| Mated Stacking Heights | - |
| Izolacijski material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester, Glass Filled |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Višina izolacije | 0.100' (2.54mm) |
| Barva izolacije | Black |
| Ingress Protection | - |
| Lastnosti | - |
| Tip pritrjevanja | Push-Pull |
| Trenutna ocena (AMPS) | 2.5A |
| Vrsta kontakta | Male Pin |
| Kontaktiraj obliko | Square |
| Kontaktni material | Copper Alloy |
| Dolžina stika - post | 0.710' (18.03mm) |
| Dolžina kontakta - parjenje | 0.318' (8.08mm) |
| Stik s fino debelino - post | 10.0µin (0.25µm) |
| Končna debelina - parjenje | 10.0µin (0.25µm) |
| Stopite v stik - konec | Gold |
| Stik s koncem - parjenje | Gold |
| Vrsta priključka | Header, Breakaway |
| Številka osnovnega izdelka | 929705 |
| Aplikacije | - |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Skladno z RoHS |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status doseganja | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot 3M 929705-06-34-I.
| Atribut izdelka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | 929705-06-35-I | 929705-06-34-EU | 929705-06-36-I | 929705-06-30-I |
| Proizvajalec | 3M | 3M | 3M | 3M |
| Materialna ocena vnetljivosti | - | - | - | - |
| Prekinitev | - | - | - | - |
| Voltage Rating | - | - | - | - |
| Aplikacije | - | - | - | - |
| Style | - | - | - | - |
| Končna debelina - parjenje | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Stik s fino debelino - post | - | - | - | - |
| Dolžina stika - post | - | - | - | - |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Mated Stacking Heights | - | - | - | - |
| Višina izolacije | - | - | - | - |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Trenutna ocena (AMPS) | - | - | - | - |
| Vrsta kontakta | - | - | - | - |
| Kontaktiraj obliko | - | - | - | - |
| Barva izolacije | - | - | - | - |
| Število vrstic | - | - | - | - |
| Lastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Število naloženih pozicij | - | - | - | - |
| Stopite v stik - konec | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Oklepanje | - | - | - | - |
| Vrsta priključka | - | - | - | - |
| Dolžina kontakta - parjenje | - | - | - | - |
| Število pozicij | - | - | - | - |
| Stik s koncem - parjenje | - | - | - | - |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pitch - parjenje | - | - | - | - |
| Tip pritrjevanja | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Skupna dolžina kontakta | - | - | - | - |
| Kontaktni material | - | - | - | - |
| Razmik med vrsticami - parjenje | - | - | - | - |
| Izolacijski material | - | - | - | - |
Prenesite 929705-06-34-I PDF podatkovne liste in dokumentacijo 3M za 929705-06-34-I - 3M.
929705-08-36-EU3MCONN HEADER VERT 36POS 2.54MMVaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.