- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Podatkovni listi
NTD3055L104.pdfZastarelost PCN/ EOL
Mult Dev EOL 7/Apr/2021.pdfMontaža/izvor PCN
TMOS7 Wafer Fab Expansion 04/Dec/2013.pdfŽelite boljšo ceno?
Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.
| Količina | Cena na enoto | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.321 | $0.32 |
| 10+ | $0.315 | $3.15 |
| 30+ | $0.31 | $9.30 |
| 100+ | $0.306 | $30.60 |
Tehnične specifikacije NTD3055L104-1G
onsemi - NTD3055L104-1G Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot onsemi - NTD3055L104-1G
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | onsemi |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 2V @ 250µA |
| Vgs (Max) | ±15V |
| Tehnologija | MOSFET (Metal Oxide) |
| Paket naprave za dobavitelja | I-PAK |
| Serija | - |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 104mOhm @ 6A, 5V |
| Odmik moči (maks.) | 1.5W (Ta), 48W (Tj) |
| Paket / primer | TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA |
| Paket | Tube |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| delovna temperatura | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Tip montaže | Through Hole |
| Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds | 440 pF @ 25 V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 20 nC @ 5 V |
| Vrsta FET | N-Channel |
| Funkcija FET | - |
| Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) | 5V |
| Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) | 60 V |
| Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C | 12A (Ta) |
| Številka osnovnega izdelka | NTD3055 |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status doseganja | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot onsemi NTD3055L104-1G.
| Atribut izdelka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | NTD3055L104-001 | NTD3055L170-1G | NTD3055L104G | NTD3055L104T4G |
| Proizvajalec | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Vrsta FET | - | - | - | - |
| Tehnologija | - | - | - | - |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | - | - | - | - |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | - | - | - | - |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Serija | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) | - | - | - | - |
| Vgs (th) (Max) @ Id | - | - | - | - |
| Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) | - | - | - | - |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Funkcija FET | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paket naprave za dobavitelja | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Vgs (Max) | - | - | - | - |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| Odmik moči (maks.) | - | - | - | - |
Prenesite NTD3055L104-1G PDF podatkovne liste in dokumentacijo onsemi za NTD3055L104-1G - onsemi.
Vaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.