- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Podatkovni listi
106164.pdfZastarelost PCN/ EOL
DK OBS NOTICE.pdfŽelite boljšo ceno?
Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.
| Količina | Cena na enoto | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $23.01 | $23.01 |
| 200+ | $9.181 | $1,836.20 |
| 500+ | $8.875 | $4,437.50 |
| 1000+ | $8.723 | $8,723.00 |
Tehnične specifikacije 3-106164-0
TE Connectivity AMP Connectors - 3-106164-0 Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot TE Connectivity AMP Connectors - 3-106164-0
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | TE Connectivity |
| Voltage Rating | 500Vrms |
| Prekinitev | Press-Fit |
| Serija | Z-PACK |
| Višina tona | 0.079" (2.00mm) |
| Paket | Bulk |
| delovna temperatura | -55°C ~ 125°C |
| Število vrstic | 5 |
| Število naloženih pozicij | All |
| Število pozicij | 110 |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Tip montaže | Through Hole |
| Lastnosti | Alignment Strip, Board Guide |
| Trenutna ocena (AMPS) | 1.5 A |
| Stopite v stik s finišno debelino | 30.0µin (0.76µm) |
| Obrnite se na Dokončaj | Gold |
| Uporaba priključka | Backplane |
| Vrsta priključka | Header, Male Pins |
| Slog konektorja | A 22 |
| Številka osnovnega izdelka | 106164 |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Skladno z RoHS |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot TE Connectivity AMP Connectors 3-106164-0.
| Atribut izdelka | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | 3-106081-0 | 3-106774-0 | 3-106303-0 | 3-106015-1 |
| Proizvajalec | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors |
| Stopite v stik s finišno debelino | - | - | - | - |
| Uporaba priključka | - | - | - | - |
| Prekinitev | - | - | - | - |
| Obrnite se na Dokončaj | - | - | - | - |
| Trenutna ocena (AMPS) | - | - | - | - |
| Voltage Rating | - | - | - | - |
| Število naloženih pozicij | - | - | - | - |
| Slog konektorja | - | - | - | - |
| Vrsta priključka | - | - | - | - |
| Višina tona | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Število vrstic | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Število pozicij | - | - | - | - |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Lastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Prenesite 3-106164-0 PDF podatkovne liste in dokumentacijo TE Connectivity AMP Connectors za 3-106164-0 - TE Connectivity AMP Connectors.
3-104-739SCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON
3-106774-0TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RECEPT 125POS 2MM PRESS-FIT
3-106303-0TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER 55POS 2MM PRESS-FIT
3-106508-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN D-SUB RCPT 37POS R/A SLDR
3-106176-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN MOD JACK 4P4C VERT UNSHLD
3-106015-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER 110POS 2MM PRESS-FIT
3-106773-0TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RECEPT 110POS 2MM PRESS-FIT
3-106081-0TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER 77POS 2MM PRESS-FIT
3-106775-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RECEPT 55POS 2MM PRESS-FITVaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.