- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Podatkovni listi
AQ Series Datasheet.pdfTehnične specifikacije AQ137M200JA1WE
KYOCERA AVX - AQ137M200JA1WE Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot KYOCERA AVX - AQ137M200JA1WE
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | AVX (KYOCERA AVX) |
| Napetost - ocenjena | 500V |
| Toleranca | ±5% |
| Debelina (maks.) | 0.102" (2.59mm) |
| Temperaturni koeficient | M |
| Velikost / dimenzija | 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) |
| Serija | AQ |
| Ocene | - |
| Paket / primer | 1111 (2828 Metric) |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Paket | Tray |
| delovna temperatura | -55°C ~ 175°C |
| Tip montaže | Surface Mount, MLCC |
| Vodilni stil | - |
| Razdalja med vodikom | - |
| Višina - sedež (maks.) | - |
| Lastnosti | High Q, Low Loss |
| Zmogljivost | 20 pF |
| Aplikacije | RF, Microwave, High Frequency |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status doseganja | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot KYOCERA AVX AQ137M200JA1WE.
| Atribut izdelka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | AQ137M200JA7WE | AQ137M200JA1BE | AQ137M200JA1ME | AQ137M240JA7WE |
| Proizvajalec | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| Debelina (maks.) | - | - | - | - |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Ocene | - | - | - | - |
| Višina - sedež (maks.) | - | - | - | - |
| Aplikacije | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Serija | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Razdalja med vodikom | - | - | - | - |
| Napetost - ocenjena | - | - | - | - |
| Lastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Temperaturni koeficient | - | - | - | - |
| Vodilni stil | - | - | - | - |
| Toleranca | - | - | - | - |
| Zmogljivost | - | - | - | - |
| Velikost / dimenzija | - | - | - | - |
Prenesite AQ137M200JA1WE PDF podatkovne liste in dokumentacijo KYOCERA AVX za AQ137M200JA1WE - KYOCERA AVX.
Vaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.