- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Podatkovni listi
Cylindrical Battery Holders.pdfHTML podatkovni list
TPM Series Datasheet.pdfTehnične specifikacije TPME157K016R0040
KYOCERA AVX - TPME157K016R0040 Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot KYOCERA AVX - TPME157K016R0040
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | AVX (KYOCERA AVX) |
| Napetost - ocenjena | 16 V |
| Tip | Molded |
| Toleranca | ±10% |
| Velikost / dimenzija | 0.287' L x 0.169' W (7.30mm x 4.30mm) |
| Serija | TPM |
| Paket / primer | 2917 (7343 Metric) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| delovna temperatura | -55°C ~ 125°C |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Tip montaže | Surface Mount |
| Koda proizvajalca | E |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Razdalja med vodikom | - |
| Višina - sedež (maks.) | 0.169' (4.30mm) |
| Lastnosti | General Purpose |
| Stopnja napak | - |
| ESR (upornost ekvivalentne serije) | 40mOhm |
| Zmogljivost | 150 µF |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Status doseganja | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.21.0050 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot KYOCERA AVX TPME157K016R0040.
| Atribut izdelka | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | TPME157K016R0030 | TPME157M016R0040 | TPME157M016R0030 | TPME157K016H0030 |
| Proizvajalec | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| Napetost - ocenjena | - | - | - | - |
| Tip | - | - | - | - |
| Razdalja med vodikom | - | - | - | - |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Serija | - | - | - | - |
| Velikost / dimenzija | - | - | - | - |
| Višina - sedež (maks.) | - | - | - | - |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Toleranca | - | - | - | - |
| Koda proizvajalca | - | - | - | - |
| Lifetime @ Temp. | - | - | - | - |
| ESR (upornost ekvivalentne serije) | - | - | - | - |
| Zmogljivost | - | - | - | - |
| Stopnja napak | - | - | - | - |
| Lastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Prenesite TPME157K016R0040 PDF podatkovne liste in dokumentacijo KYOCERA AVX za TPME157K016R0040 - KYOCERA AVX.
TPME157M016X0030AVX (KYOCERA AVX)
TPME156K050K0075KYOCERA AVXCAP TANT
TPME157M020H0035KYOCERA AVXCAP TANT
TPME157M016H0040KYOCERA AVXCAP TANT
TPME156M050K0075KYOCERA AVXCAP TANT
TPME156M050H0075KYOCERA AVXCAP TANT
TPME157K020H0035KYOCERA AVXCAP TANT
TPME157K016H0030KYOCERA AVXCAP TANT
TPME157M016H0030KYOCERA AVXCAP TANTVaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.