- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Podatkovni listi
ABM13W Series Datasheet.pdfOkoljske informacije
Abracon REACH.pdfTehnične specifikacije ABM13W-48.0000MHZ-8-N2Y-T5
Abracon LLC - ABM13W-48.0000MHZ-8-N2Y-T5 Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot Abracon LLC - ABM13W-48.0000MHZ-8-N2Y-T5
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | Abracon |
| Tip | MHz Crystal |
| Velikost / dimenzija | 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm) |
| Serija | ABM13W |
| Ocene | - |
| Paket / primer | 4-SMD, No Lead |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| delovna temperatura | -30°C ~ 85°C |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Način delovanja | Fundamental |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Load Capacitance | 8pF |
| Višina - sedež (maks.) | 0.013" (0.33mm) |
| Toleranca frekvence | ±20ppm |
| Stabilnost frekvence | ±30ppm |
| Pogostost | 48 MHz |
| ESR (upornost ekvivalentne serije) | 50 Ohms |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | Not Applicable |
| Status doseganja | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.60.0060 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot Abracon LLC ABM13W-48.0000MHZ-8-N2Y-T5.
| Atribut izdelka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | ABM13W-48.0000MHZ-8-N1Y-T5 | ABM13W-48.0000MHZ-8-N2U-T5 | ABM13W-48.0000MHZ-8-NH7Y-T5 | ABM13W-48.0000MHZ-8-N2G-T5 |
| Proizvajalec | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC |
| Ocene | - | - | - | - |
| Pogostost | - | - | - | - |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Velikost / dimenzija | - | - | - | - |
| Stabilnost frekvence | - | - | - | - |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tip | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Način delovanja | - | - | - | - |
| Load Capacitance | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Višina - sedež (maks.) | - | - | - | - |
| Toleranca frekvence | - | - | - | - |
| ESR (upornost ekvivalentne serije) | - | - | - | - |
Prenesite ABM13W-48.0000MHZ-8-N2Y-T5 PDF podatkovne liste in dokumentacijo Abracon LLC za ABM13W-48.0000MHZ-8-N2Y-T5 - Abracon LLC.
ABM13W-50.0000MHZ-6-B1U-T5Abracon LLCCRYSTAL 50MHZ 6PF SMDVaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.