- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Podatkovni listi
MAX14784E-89E.pdfZapise o prijavi
Guidelines for Proper Wiring of an RS-485 (TIA/EIA.pdfOkoljske informacije
Material Declaration MAX14786EASD+T.pdf Maxim Integrated RoHS Cert.pdf Red Phosphorous Certificate.pdfVodnik za oštevilčenje dela
Part Numbering System.pdfŽelite boljšo ceno?
Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.
| Količina | Cena na enoto | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $2.166 | $2.17 |
| 10+ | $1.886 | $18.86 |
| 30+ | $1.721 | $51.63 |
| 100+ | $1.553 | $155.30 |
| 500+ | $1.475 | $737.50 |
| 1000+ | $1.441 | $1,441.00 |
Tehnične specifikacije MAX14786EASD+T
Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX14786EASD+T Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX14786EASD+T
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | Maxim Integrated |
| Napetost - oskrba | 3V ~ 5.5V |
| Tip | Transceiver |
| Paket naprave za dobavitelja | 14-SOIC |
| Serija | - |
| Histereza sprejemnika | 20 mV |
| Protokol | RS422, RS485 |
| Paket / primer | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| delovna temperatura | -40°C ~ 125°C |
| Število gonilnikov / sprejemnikov | 1/1 |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Duplex | Full |
| Hitrost prenosa podatkov | 25Mbps |
| Številka osnovnega izdelka | MAX14786 |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status doseganja | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX14786EASD+T.
| Atribut izdelka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | MAX14784EASD+T | MAX14786EASD+ | MAX14786EAUD+ | MAX14787EGSA+T |
| Proizvajalec | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Tip | - | - | - | - |
| Hitrost prenosa podatkov | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Duplex | - | - | - | - |
| Število gonilnikov / sprejemnikov | - | - | - | - |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Paket naprave za dobavitelja | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Histereza sprejemnika | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napetost - oskrba | - | - | - | - |
| Protokol | - | - | - | - |
Prenesite MAX14786EASD+T PDF podatkovne liste in dokumentacijo Analog Devices Inc./Maxim Integrated za MAX14786EASD+T - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX14786EASDAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX14783EEUA+TMaxim
MAX14783EGUA+TMaxim
MAX14784EASD+Maxim
MAX14789EGSA+Maxim
MAX14789EGSAAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX14786EAUD+TMaxim
MAX14789EGSA+TMaxim
MAX14783EEUA+MaximVaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.