- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Podatkovni listi
MAX3093E,94E.pdfVodnik za oštevilčenje dela
Part Numbering System.pdfŽelite boljšo ceno?
Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.
| Količina | Cena na enoto | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $2.191 | $2.19 |
| 10+ | $1.90 | $19.00 |
| 30+ | $1.727 | $51.81 |
| 100+ | $1.552 | $155.20 |
| 500+ | $1.472 | $736.00 |
| 1000+ | $1.435 | $1,435.00 |
Tehnične specifikacije MAX3094EEUE+
Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX3094EEUE+ Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX3094EEUE+
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | Maxim Integrated |
| Napetost - oskrba | 3V ~ 3.6V |
| Tip | Receiver |
| Paket naprave za dobavitelja | 16-TSSOP |
| Serija | - |
| Histereza sprejemnika | 45 mV |
| Protokol | RS422, RS485 |
| Paket / primer | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Paket | Tube |
| delovna temperatura | -40°C ~ 85°C |
| Število gonilnikov / sprejemnikov | 0/4 |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Duplex | - |
| Hitrost prenosa podatkov | 10Mbps |
| Številka osnovnega izdelka | MAX3094 |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status doseganja | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX3094EEUE+.
| Atribut izdelka | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | MAX3094EEUE+TGA5 | MAX3094EEUE+T | MAX3094EEPE+ | MAX3094EEUE-T |
| Proizvajalec | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tip | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Histereza sprejemnika | - | - | - | - |
| Hitrost prenosa podatkov | - | - | - | - |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Duplex | - | - | - | - |
| Protokol | - | - | - | - |
| Napetost - oskrba | - | - | - | - |
| Število gonilnikov / sprejemnikov | - | - | - | - |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paket naprave za dobavitelja | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Prenesite MAX3094EEUE+ PDF podatkovne liste in dokumentacijo Analog Devices Inc./Maxim Integrated za MAX3094EEUE+ - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX3094ECUE+TMaxim
MAX3094EEUE+TGA5Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC INTEGRATED CIRCUIT
MAX3094EEUEMaxim
MAX3095CEEMaxim
MAX3095CEE+Maxim
MAX3094EESE+TMaxim
MAX3094EESE+Maxim
MAX3095CPE+Maxim
MAX3094ECUE+Maxim
MAX3094EEUE/GG8Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUITVaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.