- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Podatkovni listi
Cylindrical Battery Holders.pdfVodnik za oštevilčenje dela
Part Numbering System.pdfTehnične specifikacije MAX358CWE+
Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX358CWE+ Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX358CWE+
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | Maxim Integrated |
| Napetost - enosmerna (V +) | - |
| Napetost - oskrba, dvojna (V ±) | ±4.5V ~ 18V |
| Čas preklopa (ton, toff) (maks.) | 300ns, 300ns (Typ) |
| Preklopi Circuit | - |
| Paket naprave za dobavitelja | 16-SOIC |
| Serija | - |
| Paket / primer | 16-SOIC (0.295', 7.50mm Width) |
| Paket | Tube |
| delovna temperatura | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Odpornost na stanje (Max) | 1.8kOhm |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Število vezij | 1 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit | 8:1 |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Tok - puščanje (IS (izklop)) (maks.) | 10µA |
| Prestrezanje | - |
| Polnjenje vbrizgavanja | - |
| Ujemanje kanalov-kanalov (& delta; ron) | - |
| Kapaciteta kanala (CS (izklop), CD (izklop)) | 5pF, 25pF |
| Številka osnovnega izdelka | MAX358 |
| -3db Bandwidth | - |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status doseganja | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX358CWE+.
| Atribut izdelka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | MAX358CWE+T | MAX358EWE+ | MAX358EWE+T | MAX358CWE |
| Proizvajalec | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Preklopi Circuit | - | - | - | - |
| -3db Bandwidth | - | - | - | - |
| Napetost - oskrba, dvojna (V ±) | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ujemanje kanalov-kanalov (& delta; ron) | - | - | - | - |
| Čas preklopa (ton, toff) (maks.) | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Število vezij | - | - | - | - |
| Polnjenje vbrizgavanja | - | - | - | - |
| Prestrezanje | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit | - | - | - | - |
| Kapaciteta kanala (CS (izklop), CD (izklop)) | - | - | - | - |
| Odpornost na stanje (Max) | - | - | - | - |
| Paket naprave za dobavitelja | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Napetost - enosmerna (V +) | - | - | - | - |
| Tok - puščanje (IS (izklop)) (maks.) | - | - | - | - |
Prenesite MAX358CWE+ PDF podatkovne liste in dokumentacijo Analog Devices Inc./Maxim Integrated za MAX358CWE+ - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX3580ETJMaxim
MAX3580EVKIT+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedKIT EVAL FOR MAX3580 TV TUNER
MAX358MJEAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedIC MUX 8:1 1.5KOHM 16CERDIP
MAX3580ETJ+CA1Analog Devices / Maxim Integrated
MAX358AUA+Analog Devices / Maxim IntegratedVaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.