- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML podatkovni list
BTA Series Datasheet.pdfŽelite boljšo ceno?
Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.
| Količina | Cena na enoto | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $21.50 | $21.50 |
| 200+ | $8.58 | $1,716.00 |
| 500+ | $8.29 | $4,145.00 |
| 1000+ | $8.15 | $8,150.00 |
Tehnične specifikacije BTA48-03S40S
Bellnix Co., Ltd. - BTA48-03S40S Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot Bellnix Co., Ltd. - BTA48-03S40S
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | Bellnix Co., LTD. |
| Napetost - izhod 4 | - |
| Napetost - izhod 3 | - |
| Napetost - izhod 2 | - |
| Napetost - izhod 1 | 3.3V |
| Napetost - izolacija | 500 V |
| Napetost - Vhod (Min) | 36V |
| Napetost - Vhod (maks.) | 76V |
| Tip | Isolated Module |
| Paket naprave za dobavitelja | - |
| Velikost / dimenzija | 0.66" L x 0.65" W x 0.33" H (16.8mm x 16.6mm x 8.5mm) |
| Serija | BTA (1.5W) |
| Moč (Watts) | 1.3 W |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Paket / primer | 10-SMD Module, 7 Leads |
| Paket | Bulk |
| delovna temperatura | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Število izhodov | 1 |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Lastnosti | Adjustable Output, Remote On/Off |
| Učinkovitost | 70% |
| Tok - izhod (maks.) | 400mA |
| Nadzorne funkcije | - |
| Številka osnovnega izdelka | BTA48 |
| Agencija za odobritev | - |
| Aplikacije | ITE (Commercial) |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Skladno z RoHS |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot Bellnix Co., Ltd. BTA48-03S40S.
| Atribut izdelka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | BTA48-03S40D | BTA48-05S30S | BTA48-05S30D | BTA48-12W06S |
| Proizvajalec | Bellnix Co., Ltd. | Bellnix Co., Ltd. | Bellnix Co., Ltd. | Bellnix Co., Ltd. |
| Napetost - Vhod (Min) | - | - | - | - |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Aplikacije | - | - | - | - |
| Napetost - izhod 4 | - | - | - | - |
| Tok - izhod (maks.) | - | - | - | - |
| Agencija za odobritev | - | - | - | - |
| Napetost - izhod 3 | - | - | - | - |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napetost - Vhod (maks.) | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Nadzorne funkcije | - | - | - | - |
| Lastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tip | - | - | - | - |
| Moč (Watts) | - | - | - | - |
| Učinkovitost | - | - | - | - |
| Velikost / dimenzija | - | - | - | - |
| Napetost - izhod 1 | - | - | - | - |
| Napetost - izhod 2 | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Število izhodov | - | - | - | - |
| Napetost - izolacija | - | - | - | - |
| Paket naprave za dobavitelja | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Prenesite BTA48-03S40S PDF podatkovne liste in dokumentacijo Bellnix Co., Ltd. za BTA48-03S40S - Bellnix Co., Ltd..
BTA50-600BSTMicroelectronicsIGBT Module
BTA50-800BSTMicroelectronicsIGBT Module
BTA50-700BSTMicroelectronicsIGBT ModuleVaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.