- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Podatkovni listi
Cylindrical Battery Holders.pdfMontaža/izvor PCN
2.73KHz.pdfŽelite boljšo ceno?
Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.
| Količina | Cena na enoto | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $9.561 | $9.56 |
Tehnične specifikacije 7109P3Y9V3QE
C&K - 7109P3Y9V3QE Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot C&K - 7109P3Y9V3QE
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | C&K |
| Voltage Rating - DC | 28 V |
| Voltage Rating - AC | 120 V |
| Sklop zaključka | PC Pin |
| Funkcija stikala | On-Mom |
| Serija | 7000 |
| Mere izreza plošče | - |
| Paket | Tray |
| delovna temperatura | -30°C ~ 85°C |
| Tip montaže | Through Hole |
| Ingress Protection | - |
| Napetost osvetlitve (nominalno) | - |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Vrsta osvetlitve, barva | - |
| Osvetlitev | Non-Illuminated |
| Lastnosti | Epoxy Sealed Terminals |
| Električno življenje | 40,000 Cycles |
| Trenutna ocena (AMPS) | 5A (AC/DC) |
| Circuit | SPDT |
| Bushing Thread | Unthreaded |
| Številka osnovnega izdelka | 7109P3 |
| Tip aktuatorja | Flat Anti-Rotation |
| Material aktuatorja | Brass, Chrome Plated |
| Dolžina aktuatorja | 11.43mm |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status doseganja | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot C&K 7109P3Y9V3QE.
| Atribut izdelka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | 7109P3Y1AV2QE | 7109P3Y9V6BE | 7109P3Y9ZQE | 7109P3YAV2QE |
| Proizvajalec | C&K | C&K | C&K | C&K |
| Lastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Električno življenje | - | - | - | - |
| Trenutna ocena (AMPS) | - | - | - | - |
| Osvetlitev | - | - | - | - |
| Voltage Rating - AC | - | - | - | - |
| Napetost osvetlitve (nominalno) | - | - | - | - |
| Vrsta osvetlitve, barva | - | - | - | - |
| Tip aktuatorja | - | - | - | - |
| Bushing Thread | - | - | - | - |
| Dolžina aktuatorja | - | - | - | - |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Sklop zaključka | - | - | - | - |
| Mere izreza plošče | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Voltage Rating - DC | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Funkcija stikala | - | - | - | - |
| Circuit | - | - | - | - |
| Material aktuatorja | - | - | - | - |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Prenesite 7109P3Y9V3QE PDF podatkovne liste in dokumentacijo C&K za 7109P3Y9V3QE - C&K.
Vaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.