- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML podatkovni list
LBB Type.pdfOkoljske informacije
Cylindrical Battery Holders.pdfTehnične specifikacije 187LBB450M2EC
Cornell Dubilier / Illinois Capacitor - 187LBB450M2EC Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot Cornell Dubilier / Illinois Capacitor - 187LBB450M2EC
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | CDE (Cornell Dubilier Electronics) |
| Napetost - ocenjena | 450 V |
| Toleranca | ±20% |
| Velikost zemljišča na površini | - |
| Velikost / dimenzija | 1.378' Dia (35.00mm) |
| Serija | LBB |
| Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca | 1.5 A @ 120 Hz |
| Ripple Current @ Visoka frekvenca | 2.205 A @ 10 kHz |
| Ocene | - |
| Polarizacija | Polar |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Paket / primer | Radial, Can - Snap-In |
| Paket | Bulk |
| delovna temperatura | -40°C ~ 85°C |
| Tip montaže | Through Hole |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 85°C |
| Razdalja med vodikom | 0.394' (10.00mm) |
| Višina - sedež (maks.) | 1.063' (27.00mm) |
| ESR (upornost ekvivalentne serije) | 1.38155Ohm @ 120Hz |
| Zmogljivost | 180 µF |
| Aplikacije | General Purpose |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status doseganja | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0040 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot Cornell Dubilier / Illinois Capacitor 187LBB450M2EC.
| Atribut izdelka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | 187LBB450M2CF | 187LBB400M2DC | 187LMB450M2CF | 187LBB400M2CE |
| Proizvajalec | Cornell Dubilier / Illinois Capacitor | Cornell Dubilier / Illinois Capacitor | Cornell Dubilier / Illinois Capacitor | Cornell Dubilier / Illinois Capacitor |
| Višina - sedež (maks.) | - | - | - | - |
| Ocene | - | - | - | - |
| Velikost / dimenzija | - | - | - | - |
| Ripple Current @ Visoka frekvenca | - | - | - | - |
| Napetost - ocenjena | - | - | - | - |
| Velikost zemljišča na površini | - | - | - | - |
| ESR (upornost ekvivalentne serije) | - | - | - | - |
| Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca | - | - | - | - |
| Zmogljivost | - | - | - | - |
| Aplikacije | - | - | - | - |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Serija | - | - | - | - |
| Toleranca | - | - | - | - |
| Razdalja med vodikom | - | - | - | - |
| Lifetime @ Temp. | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Polarizacija | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Prenesite 187LBB450M2EC PDF podatkovne liste in dokumentacijo Cornell Dubilier / Illinois Capacitor za 187LBB450M2EC - Cornell Dubilier / Illinois Capacitor.
187LSwitchcraft Inc.CONN PLUG MONO 6.35MM 2CONDVaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.