- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Podatkovni listi
580 Series Datasheet.pdfŽelite boljšo ceno?
Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.
| Količina | Cena na enoto | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $16.859 | $16.86 |
Tehnične specifikacije 580ER32005CAT
CTS-Frequency Controls - 580ER32005CAT Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot CTS-Frequency Controls - 580ER32005CAT
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | CTS Corporation |
| Napetost - oskrba | 3V |
| Tip | VCTCXO |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Velikost / dimenzija | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Serija | 580 |
| Ocene | - |
| Paket / primer | 8-SMD, No Lead |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Izhod | Clipped Sine Wave |
| delovna temperatura | -20°C ~ 70°C |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Tip montaže | Surface Mount |
| Višina - sedež (maks.) | 0.079" (2.00mm) |
| Funkcija | Standby (Power Down) |
| Stabilnost frekvence | ±500ppb |
| Pogostost | 32 MHz |
| Tok - Supply (Max) | 6mA |
| Tok - Supply (Onemogoči) (Max) | 10µA |
| Osnovni resonator | Crystal |
| Številka osnovnega izdelka | 580 |
| Absolute Pull Range (APR) | ±5ppm |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.60.0080 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot CTS-Frequency Controls 580ER32005CAT.
| Atribut izdelka | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | 580ER32005CTT | 580ER32005IAT | 580ER32005DAT | 580ER32002CAT |
| Proizvajalec | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls |
| Stabilnost frekvence | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Izhod | - | - | - | - |
| Višina - sedež (maks.) | - | - | - | - |
| Tok - Supply (Max) | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - | - | - |
| Tok - Supply (Onemogoči) (Max) | - | - | - | - |
| Napetost - oskrba | - | - | - | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - | - | - | - |
| Pogostost | - | - | - | - |
| Velikost / dimenzija | - | - | - | - |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Osnovni resonator | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ocene | - | - | - | - |
| Tip | - | - | - | - |
| Funkcija | - | - | - | - |
Prenesite 580ER32005CAT PDF podatkovne liste in dokumentacijo CTS-Frequency Controls za 580ER32005CAT - CTS-Frequency Controls.
580ER320X2DATCTS-Frequency Controls5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
580ER307X2IATCTS-Frequency Controls5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
580ER320X2DTTCTS-Frequency Controls5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
580ER32005ITTCTS-Frequency Controls5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
580ER320X2CATCTS-Frequency Controls5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
580ER32002DATCTS-Frequency Controls5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
580ER32002CATCTS-Frequency Controls5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
580ER32005IATCTS-Frequency Controls5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
580ER307X2DTTCTS-Frequency Controls5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
580ER32005DATCTS-Frequency Controls5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
580ER32005CTTCTS-Frequency Controls5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
580ER32005DTTCTS-Frequency Controls5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
580ER32002CTTCTS-Frequency Controls5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
580ER320X2CTTCTS-Frequency Controls5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
580ER32002DTTCTS-Frequency Controls5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
580ER307X2ITTCTS-Frequency Controls5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
580ER32002IATCTS-Frequency Controls5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
580ER32002ITTCTS-Frequency Controls5.0mm x 3.2mm Surface Mount StraVaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.