- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Podatkovni listi
ERL (Military RLR).pdfŽelite boljšo ceno?
Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.
| Količina | Cena na enoto | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $3.913 | $3.91 |
Tehnične specifikacije RLR32C6202GRRSL
Vishay Dale - RLR32C6202GRRSL Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot Vishay Dale - RLR32C6202GRRSL
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | Dale / Vishay |
| Toleranca | ±2% |
| Temperaturni koeficient | ±100ppm/°C |
| Paket naprave za dobavitelja | Axial |
| Velikost / dimenzija | 0.190' Dia x 0.562' L (4.83mm x 14.27mm) |
| Serija | Military, MIL-PRF-39017/03, RLR32 |
| Odpornost | 62 kOhms |
| Moč (Watts) | 1W |
| Paket / primer | Axial |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| delovna temperatura | -65°C ~ 150°C |
| Število zaključkov | 2 |
| Višina - sedež (maks.) | - |
| Lastnosti | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Stopnja napak | R (0.01%) |
| Sestava | Metal Film |
| Številka osnovnega izdelka | RLR32 |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS neskladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot Vishay Dale RLR32C6202GRRSL.
| Atribut izdelka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | RLR32C6202GPRSL | RLR32C6202GRBSL | RLR32C6202GRRE7 | RLR32C6202GRRE5 |
| Proizvajalec | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Lastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Serija | - | - | - | - |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Stopnja napak | - | - | - | - |
| Velikost / dimenzija | - | - | - | - |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Temperaturni koeficient | - | - | - | - |
| Paket naprave za dobavitelja | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Sestava | - | - | - | - |
| Toleranca | - | - | - | - |
| Število zaključkov | - | - | - | - |
| Odpornost | - | - | - | - |
| Moč (Watts) | - | - | - | - |
| Višina - sedež (maks.) | - | - | - | - |
Prenesite RLR32C6202GRRSL PDF podatkovne liste in dokumentacijo Vishay Dale za RLR32C6202GRRSL - Vishay Dale.
Vaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.