- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Podatkovni listi
ERC (Military RNC/RNR) Series.pdfŽelite boljšo ceno?
Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.
| Količina | Cena na enoto | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.644 | $0.64 |
Tehnične specifikacije RNC60H1623FSRE7
Vishay Dale - RNC60H1623FSRE7 Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot Vishay Dale - RNC60H1623FSRE7
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | Dale / Vishay |
| Toleranca | ±1% |
| Temperaturni koeficient | ±50ppm/°C |
| Paket naprave za dobavitelja | Axial |
| Velikost / dimenzija | 0.097" Dia x 0.280" L (2.46mm x 7.11mm) |
| Serija | Military, MIL-PRF-55182/03, RNC60 |
| Odpornost | 162 kOhms |
| Moč (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Paket / primer | Axial |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| delovna temperatura | -65°C ~ 175°C |
| Število zaključkov | 2 |
| Višina - sedež (maks.) | - |
| Lastnosti | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Stopnja napak | S (0.001%) |
| Sestava | Metal Film |
| Številka osnovnega izdelka | RNC60 |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS neskladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot Vishay Dale RNC60H1623FSRE7.
| Atribut izdelka | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | RNC60H1623FSRE6 | RNC60H1623FSRE5 | RNC60H1623FSRE8 | RNC60H1623FRRE6 |
| Proizvajalec | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Temperaturni koeficient | - | - | - | - |
| Velikost / dimenzija | - | - | - | - |
| Število zaključkov | - | - | - | - |
| Stopnja napak | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Moč (Watts) | - | - | - | - |
| Višina - sedež (maks.) | - | - | - | - |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Lastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Odpornost | - | - | - | - |
| Toleranca | - | - | - | - |
| Sestava | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Paket naprave za dobavitelja | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Prenesite RNC60H1623FSRE7 PDF podatkovne liste in dokumentacijo Vishay Dale za RNC60H1623FSRE7 - Vishay Dale.
RNC60H1624FSRE5Vishay DaleRES 1.62M OHM 1% 1/4W AXIAL
RNC60H1623FSRE5Vishay DaleRES 162K OHM 1% 1/4W AXIAL
RNC60H1623FRRE6Vishay DaleRES 162K OHM 1% 1/4W AXIAL
RNC60H1623FSRE8Vishay DaleRES 162K OHM 1% 1/4W AXIALVaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.