- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML podatkovni list
MKT_368 (BFC2368) Series Datasheet.pdfŽelite boljšo ceno?
Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.
| Količina | Cena na enoto | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.45 | $0.45 |
Tehnične specifikacije BFC236859123
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - BFC236859123 Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - BFC236859123
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | Draloric/Vishay |
| Voltage Rating - DC | 400V |
| Voltage Rating - AC | 220V |
| Toleranca | ±5% |
| Prekinitev | PC Pins |
| Velikost / dimenzija | 0.492' L x 0.157' W (12.50mm x 4.00mm) |
| Serija | MKT368 |
| Ocene | - |
| Paket / primer | Radial |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| delovna temperatura | -55°C ~ 105°C |
| Tip montaže | Through Hole |
| Razdalja med vodikom | 0.394' (10.00mm) |
| Višina - sedež (maks.) | 0.610' (15.50mm) |
| Lastnosti | Long Life |
| Dielektrični material | Polyester, Metallized |
| Zmogljivost | 0.012 µF |
| Aplikacije | General Purpose |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.25.0010 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BFC236859123.
| Atribut izdelka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | BFC236859152 | BFC236859124 | BFC236859183 | BFC236859122 |
| Proizvajalec | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Prekinitev | - | - | - | - |
| Dielektrični material | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltage Rating - DC | - | - | - | - |
| Aplikacije | - | - | - | - |
| Ocene | - | - | - | - |
| Razdalja med vodikom | - | - | - | - |
| Velikost / dimenzija | - | - | - | - |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Višina - sedež (maks.) | - | - | - | - |
| Toleranca | - | - | - | - |
| Lastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltage Rating - AC | - | - | - | - |
| Zmogljivost | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
Prenesite BFC236859123 PDF podatkovne liste in dokumentacijo Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components za BFC236859123 - Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components.
Vaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.