- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Podatkovni listi
396-011-521-108 Drawing.pdfOkoljske informacije
EDAC REACH.pdfŽelite boljšo ceno?
Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.
| Količina | Cena na enoto | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $11.049 | $11.05 |
Tehnične specifikacije 396-011-521-108
EDAC Inc. - 396-011-521-108 Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot EDAC Inc. - 396-011-521-108
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | EDAC Inc. |
| Prekinitvene vrstice | 1 |
| Prekinitev | Solder |
| Serija | 396 |
| Preberite | Single |
| Višina tona | 0.125" (3.18mm) |
| Paket | Box |
| delovna temperatura | -40°C ~ 105°C |
| Število vrstic | 1 |
| Število pozicij / Bay / Row | 11 |
| Število pozicij | 11 |
| Tip montaže | Through Hole |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Material - izolacija | Polyester Thermoplastic |
| Spol | Female |
| Flange Feature | Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| Lastnosti | - |
| Vrsta kontakta | Cantilever |
| Kontaktni material | Copper Alloy |
| Stopite v stik s finišno debelino | 10.0µin (0.25µm) |
| Obrnite se na Dokončaj | Gold |
| Barva | Black |
| Vrsta kartice | Non Specified - Single Edge |
| Debelina kartice | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Številka osnovnega izdelka | 396-011 |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Status doseganja | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot EDAC Inc. 396-011-521-108.
| Atribut izdelka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | 396-011-521-101 | 396-011-521-608 | 396-011-521-158 | 396-011-521-103 |
| Proizvajalec | EDAC Inc. | EDAC Inc. | EDAC Inc. | EDAC Inc. |
| Vrsta kontakta | - | - | - | - |
| Prekinitvene vrstice | - | - | - | - |
| Lastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Flange Feature | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Debelina kartice | - | - | - | - |
| Kontaktni material | - | - | - | - |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Barva | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Preberite | - | - | - | - |
| Višina tona | - | - | - | - |
| Število pozicij | - | - | - | - |
| Število vrstic | - | - | - | - |
| Stopite v stik s finišno debelino | - | - | - | - |
| Število pozicij / Bay / Row | - | - | - | - |
| Obrnite se na Dokončaj | - | - | - | - |
| Spol | - | - | - | - |
| Vrsta kartice | - | - | - | - |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Serija | - | - | - | - |
| Material - izolacija | - | - | - | - |
| Prekinitev | - | - | - | - |
Prenesite 396-011-521-108 PDF podatkovne liste in dokumentacijo EDAC Inc. za 396-011-521-108 - EDAC Inc..
Vaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.