- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Drugi povezani dokumenti
A-00000442 Security Advisory.pdf A-00000449 Security Advisory.pdf A-00000450 Security Advisory.pdfPCN oblikovanje/specifikacija
Datasheet Update 07/Dec/2022.pdfMontaža/izvor PCN
Site Change 18/Jan/2022.pdfTehnične specifikacije EFM32LG360F256G-F-CSP81
Silicon Labs - EFM32LG360F256G-F-CSP81 Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot Silicon Labs - EFM32LG360F256G-F-CSP81
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) | 1.98V ~ 3.8V |
| Paket naprave za dobavitelja | 81-CSP (4.35x4.27) |
| Hitrost | 48MHz |
| Serija | Leopard Gecko |
| Velikost RAM-a | 32K x 8 |
| Vrsta pomnilnika programa | FLASH |
| Velikost pomnilnika programa | 256KB (256K x 8) |
| Periferne naprave | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| Paket / primer | 81-UFBGA, CSPBGA |
| Paket | Tray |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Tip oscilatorja | Internal |
| delovna temperatura | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Število I / O | 65 |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Velikost EEPROM | - |
| Podatkovni pretvorniki | A/D 8x12b SAR; D/A 2x12b |
| Osnovna velikost | 32-Bit Single-Core |
| Core procesor | ARM® Cortex®-M3 |
| Povezovanje | I²C, IrDA, SmartCard, SPI, UART/USART, USB |
| Številka osnovnega izdelka | EFM32LG360 |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | 5A992C |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot Silicon Labs EFM32LG360F256G-F-CSP81.
| Atribut izdelka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | EFM32LG360F256G-F-CSP81R | EFM32LG360F256G-E-CSP81 | EFM32LG360F256G-E-CSP81R | EFM32LG360F64G-F-CSP81R |
| Proizvajalec | Silicon Labs | Silicon Labs | Silicon Labs | Silicon Labs |
| Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Hitrost | - | - | - | - |
| Vrsta pomnilnika programa | - | - | - | - |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Velikost pomnilnika programa | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Serija | - | - | - | - |
| Osnovna velikost | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Velikost RAM-a | - | - | - | - |
| Paket naprave za dobavitelja | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Velikost EEPROM | - | - | - | - |
| Število I / O | - | - | - | - |
| Podatkovni pretvorniki | - | - | - | - |
| Core procesor | - | - | - | - |
| Povezovanje | - | - | - | - |
| Periferne naprave | - | - | - | - |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tip oscilatorja | - | - | - | - |
Prenesite EFM32LG360F256G-F-CSP81 PDF podatkovne liste in dokumentacijo Silicon Labs za EFM32LG360F256G-F-CSP81 - Silicon Labs.
Vaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.