- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Podatkovni listi
Product Configuration Guide.pdfŽelite boljšo ceno?
Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.
| Količina | Cena na enoto | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.875 | $1.88 |
Tehnične specifikacije SG-8101CB 4.754687M-TCHSA0
EPSON - SG-8101CB 4.754687M-TCHSA0 Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot EPSON - SG-8101CB 4.754687M-TCHSA0
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | Epson |
| Napetost - oskrba | 1.8V ~ 3.3V |
| Tip | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Velikost / dimenzija | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Serija | SG-8101 |
| Ocene | - |
| Paket / primer | 4-SMD, No Lead |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Izhod | CMOS |
| delovna temperatura | -40°C ~ 105°C |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Tip montaže | Surface Mount |
| Višina - sedež (maks.) | 0.051" (1.30mm) |
| Funkcija | Standby (Power Down) |
| Stabilnost frekvence | ±20ppm |
| Pogostost | 4.754687 MHz |
| Tok - Supply (Max) | 6.8mA (Typ) |
| Tok - Supply (Onemogoči) (Max) | 1.1µA |
| Osnovni resonator | Crystal |
| Številka osnovnega izdelka | SG-8101 |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status doseganja | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot EPSON SG-8101CB 4.754687M-TCHSA0.
| Atribut izdelka | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | SG-8101CB 4.754687M-TCHPA0 | SG-8101CB 4.754687M-TBGSA0 | SG-8101CB 4.7540M-TCHSA0 | SG-8101CB 4.754687M-TBGPA0 |
| Proizvajalec | EPSON | EPSON | EPSON | EPSON |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tok - Supply (Max) | - | - | - | - |
| Tip | - | - | - | - |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Serija | - | - | - | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - | - | - | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - | - | - |
| Stabilnost frekvence | - | - | - | - |
| Izhod | - | - | - | - |
| Tok - Supply (Onemogoči) (Max) | - | - | - | - |
| Velikost / dimenzija | - | - | - | - |
| Pogostost | - | - | - | - |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ocene | - | - | - | - |
| Napetost - oskrba | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Funkcija | - | - | - | - |
| Višina - sedež (maks.) | - | - | - | - |
| Osnovni resonator | - | - | - | - |
Prenesite SG-8101CB 4.754687M-TCHSA0 PDF podatkovne liste in dokumentacijo EPSON za SG-8101CB 4.754687M-TCHSA0 - EPSON.
SG-8101CB 4.754687M-TBGSA0EPSONSG-8101CB 4.754687M-TBGSA0: OSC
SG-8101CB 4.8970M-TBGPA0EPSONSG-8101CB 4.8970M-TBGPA0: OSC MH
SG-8101CB 4.8250M-TBGSA0EPSONSG-8101CB 4.8250M-TBGSA0: OSC MH
SG-8101CB 4.7540M-TCHPA0EPSONSG-8101CB 4.7540M-TCHPA0: OSC MH
SG-8101CB 4.754687M-TCHPA0EPSONSG-8101CB 4.754687M-TCHPA0: OSC
SG-8101CB 4.8000M-TCHSA0EPSONSG-8101CB 4.8000M-TCHSA0: OSC MH
SG-8101CB 4.7540M-TCHSA0EPSONSG-8101CB 4.7540M-TCHSA0: OSC MH
SG-8101CB 4.7500M-TCHPA0EPSONSG-8101CB 4.7500M-TCHPA0: OSC MH
SG-8101CB 4.7500M-TCHSA0EPSONSG-8101CB 4.7500M-TCHSA0: OSC MH
SG-8101CB 4.8250M-TCHPA0EPSONSG-8101CB 4.8250M-TCHPA0: OSC MH
SG-8101CB 4.8250M-TCHSA0EPSONSG-8101CB 4.8250M-TCHSA0: OSC MH
SG-8101CB 4.8000M-TBGSA0EPSONSG-8101CB 4.8000M-TBGSA0: OSC MH
SG-8101CB 4.754687M-TBGPA0EPSONSG-8101CB 4.754687M-TBGPA0: OSC
SG-8101CB 4.8970M-TBGSA0EPSONSG-8101CB 4.8970M-TBGSA0: OSC MH
SG-8101CB 4.8000M-TCHPA0EPSONSG-8101CB 4.8000M-TCHPA0: OSC MH
SG-8101CB 4.7540M-TBGPA0EPSONSG-8101CB 4.7540M-TBGPA0: OSC MH
SG-8101CB 4.8250M-TBGPA0EPSONSG-8101CB 4.8250M-TBGPA0: OSC MH
SG-8101CB 4.7540M-TBGSA0EPSONSG-8101CB 4.7540M-TBGSA0: OSC MHVaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.