- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN oblikovanje/specifikacija
L-Tek SMT Material 19/Dec/2013.pdfOkoljske informacije
Harwin REACH.pdfŽelite boljšo ceno?
Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.
| Količina | Cena na enoto | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $7.499 | $7.50 |
| 192+ | $2.993 | $574.66 |
| 496+ | $2.893 | $1,434.93 |
| 992+ | $2.843 | $2,820.26 |
Tehnične specifikacije M80-6661222
Harwin Inc. - M80-6661222 Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot Harwin Inc. - M80-6661222
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | Harwin |
| Voltage Rating | 800V |
| Prekinitev | Solder |
| Style | Board to Board or Cable |
| Oklepanje | Shrouded - 4 Wall |
| Serija | Datamate L-Tek |
| Razmik med vrsticami - parjenje | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch - parjenje | 0.079" (2.00mm) |
| Paket | Tube |
| Skupna dolžina kontakta | - |
| delovna temperatura | -55°C ~ 125°C |
| Število vrstic | 2 |
| Število naloženih pozicij | All |
| Število pozicij | 12 |
| Tip montaže | Surface Mount, Right Angle |
| Materialna ocena vnetljivosti | UL94 V-0 |
| Mated Stacking Heights | - |
| Izolacijski material | Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Višina izolacije | 0.235" (5.97mm) |
| Barva izolacije | Black |
| Ingress Protection | - |
| Lastnosti | Strain Relief Clips |
| Tip pritrjevanja | Latch Lock |
| Trenutna ocena (AMPS) | 2.2A |
| Vrsta kontakta | Male Pin |
| Kontaktiraj obliko | Circular |
| Kontaktni material | Brass |
| Dolžina stika - post | - |
| Dolžina kontakta - parjenje | - |
| Stik s fino debelino - post | 118.1µin (3.00µm) |
| Končna debelina - parjenje | 29.5µin (0.75µm) |
| Stopite v stik - konec | Tin-Lead |
| Stik s koncem - parjenje | Gold |
| Vrsta priključka | Header |
| Številka osnovnega izdelka | M80-666 |
| Aplikacije | - |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS neskladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status doseganja | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot Harwin Inc. M80-6661222.
| Atribut izdelka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | M80-6661422 | M80-6661622 | M80-6661022 | M80-6661242 |
| Proizvajalec | Harwin Inc. | Harwin Inc. | Harwin Inc. | Harwin Inc. |
| Skupna dolžina kontakta | - | - | - | - |
| Stopite v stik - konec | - | - | - | - |
| Tip pritrjevanja | - | - | - | - |
| Končna debelina - parjenje | - | - | - | - |
| Trenutna ocena (AMPS) | - | - | - | - |
| Kontaktiraj obliko | - | - | - | - |
| Dolžina stika - post | - | - | - | - |
| Število vrstic | - | - | - | - |
| Stik s koncem - parjenje | - | - | - | - |
| Voltage Rating | - | - | - | - |
| Pitch - parjenje | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Stik s fino debelino - post | - | - | - | - |
| Vrsta kontakta | - | - | - | - |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kontaktni material | - | - | - | - |
| Višina izolacije | - | - | - | - |
| Oklepanje | - | - | - | - |
| Aplikacije | - | - | - | - |
| Dolžina kontakta - parjenje | - | - | - | - |
| Število naloženih pozicij | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Lastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Style | - | - | - | - |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Mated Stacking Heights | - | - | - | - |
| Vrsta priključka | - | - | - | - |
| Barva izolacije | - | - | - | - |
| Prekinitev | - | - | - | - |
| Izolacijski material | - | - | - | - |
| Materialna ocena vnetljivosti | - | - | - | - |
| Razmik med vrsticami - parjenje | - | - | - | - |
| Število pozicij | - | - | - | - |
Prenesite M80-6661222 PDF podatkovne liste in dokumentacijo Harwin Inc. za M80-6661222 - Harwin Inc..
M80-6654442Harwin Inc.CONN HEADER SMD R/A 44POS 2MMVaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.