- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Podatkovni listi
REL-185.pdfHTML podatkovni list
REL-185.pdfŽelite boljšo ceno?
Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.
| Količina | Cena na enoto | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $417.56 | $417.56 |
| 200+ | $166.609 | $33,321.80 |
| 500+ | $161.043 | $80,521.50 |
| 1000+ | $158.292 | $158,292.00 |
Tehnične specifikacije 1010565CH
Integrated Power Designs - 1010565CH Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot Integrated Power Designs - 1010565CH
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | Integrated Power Designs |
| Napetost - izhod 6 | - |
| Napetost - izhod 5 | - |
| Napetost - izhod 4 | -12V |
| Napetost - izhod 3 | 12V |
| Napetost - izhod 2 | 24V |
| Napetost - izhod 1 | 5V |
| Napetost - Vhod | 85 ~ 264 VAC |
| Tip | Chassis |
| Standardna številka | 60601-1; 62368-1 |
| Velikost / dimenzija | 7.23" L x 4.36" W x 1.74" H (183.6mm x 110.7mm x 44.2mm) |
| Serija | REL-185 (185W) |
| Moč (Watts) | 185W |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Paket | Box |
| delovna temperatura | 0°C ~ 70°C (With Derating) |
| Število izhodov | 4 |
| Tip montaže | Chassis Mount |
| Lastnosti | Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input |
| Učinkovitost | 82% |
| Tok - izhod 4 | 2 A |
| Tok - izhod 3 | 2 A |
| Tok - izhod 2 | 3 A |
| Tok - izhod 1 | 20 A |
| Številka osnovnega izdelka | 1010565 |
| Agencija za odobritev | CE, cURus, TUV, UKCA |
| Aplikacije | Industrial, ITE (Commercial), Laboratory, Medical |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.6007 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot Integrated Power Designs 1010565CH.
| Atribut izdelka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | 1010565CHCO | 1010562CHCO | 1010567CHCO | 1010562CH |
| Proizvajalec | Integrated Power Designs | Integrated Power Designs | Integrated Power Designs | Integrated Power Designs |
| Število izhodov | - | - | - | - |
| Napetost - izhod 6 | - | - | - | - |
| Tip | - | - | - | - |
| Učinkovitost | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Napetost - izhod 2 | - | - | - | - |
| Velikost / dimenzija | - | - | - | - |
| Napetost - Vhod | - | - | - | - |
| Standardna številka | - | - | - | - |
| Napetost - izhod 5 | - | - | - | - |
| Moč (Watts) | - | - | - | - |
| Napetost - izhod 1 | - | - | - | - |
| Tok - izhod 3 | - | - | - | - |
| Agencija za odobritev | - | - | - | - |
| Napetost - izhod 4 | - | - | - | - |
| Tok - izhod 1 | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tok - izhod 4 | - | - | - | - |
| Tok - izhod 2 | - | - | - | - |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napetost - izhod 3 | - | - | - | - |
| Lastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Aplikacije | - | - | - | - |
Prenesite 1010565CH PDF podatkovne liste in dokumentacijo Integrated Power Designs za 1010565CH - Integrated Power Designs.
Vaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.