- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Okoljske informacije
Environmental Status Syfer.pdfTehnične specifikacije 1808JA250152MXTSPU
Knowles Syfer - 1808JA250152MXTSPU Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot Knowles Syfer - 1808JA250152MXTSPU
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | Knowles Syfer |
| Napetost - ocenjena | 250V |
| Toleranca | ±20% |
| Debelina (maks.) | 0.079" (2.00mm) |
| Temperaturni koeficient | X7R |
| Velikost / dimenzija | 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) |
| Serija | - |
| Ocene | - |
| Paket / primer | 1808 (4520 Metric) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| delovna temperatura | -55°C ~ 125°C |
| Tip montaže | Surface Mount, MLCC |
| Vodilni stil | - |
| Razdalja med vodikom | - |
| Višina - sedež (maks.) | - |
| Lastnosti | High Voltage |
| Stopnja napak | - |
| Zmogljivost | 1500 pF |
| Številka osnovnega izdelka | 1808J |
| Aplikacije | General Purpose |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status doseganja | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot Knowles Syfer 1808JA250152MXTSPU.
| Atribut izdelka | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | 1808JA250152MXRSPU | 1808JA250152MXTSP | 1808JA250152MXRSP | 1808JA250152MSTSYX |
| Proizvajalec | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Temperaturni koeficient | - | - | - | - |
| Zmogljivost | - | - | - | - |
| Debelina (maks.) | - | - | - | - |
| Velikost / dimenzija | - | - | - | - |
| Razdalja med vodikom | - | - | - | - |
| Lastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Stopnja napak | - | - | - | - |
| Aplikacije | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Vodilni stil | - | - | - | - |
| Toleranca | - | - | - | - |
| Višina - sedež (maks.) | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napetost - ocenjena | - | - | - | - |
| Ocene | - | - | - | - |
Prenesite 1808JA250152MXTSPU PDF podatkovne liste in dokumentacijo Knowles Syfer za 1808JA250152MXTSPU - Knowles Syfer.
1808JA250152MSTSYXKnowles SyferCAP CER AUTOMOTIVE
1808JA250152MSTUYSKnowles SyferCAP CER AUTOMOTIVE
1808JA250152MSTSYSKnowles SyferCAP CER AUTOMOTIVE
1808JA250152MSRUYSKnowles SyferCAP CER AUTOMOTIVE
1808JA250152MSRUYXKnowles SyferCAP CER AUTOMOTIVE
1808JA250180FGRS2XKnowles SyferCAP CER MLCC 1808
1808JA250152MSTUYXKnowles SyferCAP CER AUTOMOTIVEVaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.