- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Želite boljšo ceno?
Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.
| Količina | Cena na enoto | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $5.292 | $5.29 |
| 200+ | $2.048 | $409.60 |
| 500+ | $1.976 | $988.00 |
| 1000+ | $1.941 | $1,941.00 |
Tehnične specifikacije LF13201D
Texas Instruments - LF13201D Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot Texas Instruments - LF13201D
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | Texas Instruments |
| Napetost - enosmerna (V +) | 36V |
| Napetost - oskrba, dvojna (V ±) | - |
| Čas preklopa (ton, toff) (maks.) | 500ns, 90ns |
| Preklopi Circuit | SPST - NC |
| Paket naprave za dobavitelja | 16-CDIP |
| Serija | - |
| Paket / primer | 16-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Paket | Bulk |
| delovna temperatura | 0°C ~ 70°C |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Odpornost na stanje (Max) | 250Ohm |
| Število vezij | 4 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit | 1:1 |
| Tip montaže | Through Hole |
| Tok - puščanje (IS (izklop)) (maks.) | - |
| Prestrezanje | -65dB @ 1MHz |
| Polnjenje vbrizgavanja | - |
| Ujemanje kanalov-kanalov (& delta; ron) | 10Ohm |
| Kapaciteta kanala (CS (izklop), CD (izklop)) | 4pF, 3pF |
| -3db Bandwidth | - |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS neskladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Status doseganja | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot Texas Instruments LF13201D.
| Atribut izdelka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | LF13201MX | LF13202M | LF13332N | LF13332M |
| Proizvajalec | National Semiconductor | National Semiconductor | National Semiconductor | National Semiconductor |
| Čas preklopa (ton, toff) (maks.) | - | - | - | - |
| Tok - puščanje (IS (izklop)) (maks.) | - | - | - | - |
| Napetost - enosmerna (V +) | - | - | - | - |
| Odpornost na stanje (Max) | - | - | - | - |
| Prestrezanje | - | - | - | - |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Preklopi Circuit | - | - | - | - |
| Kapaciteta kanala (CS (izklop), CD (izklop)) | - | - | - | - |
| Število vezij | - | - | - | - |
| Ujemanje kanalov-kanalov (& delta; ron) | - | - | - | - |
| Polnjenje vbrizgavanja | - | - | - | - |
| Paket naprave za dobavitelja | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Serija | - | - | - | - |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit | - | - | - | - |
| Napetost - oskrba, dvojna (V ±) | - | - | - | - |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| -3db Bandwidth | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
LF1290NP-682Sumida America Components Inc.CMC 6.8MH 250MA 2LN TH
LF1290NP-471Sumida America Components Inc.CMC 470UH 1.1A 2LN TH
LF1290NP-681Sumida America Components Inc.CMC 680UH 850MA 2LN TH
LF1290NP-472Sumida America Components Inc.CMC 4.7MH 340MA 2LN TH
LF1290NP-103Sumida America Components Inc.CMC 10MH 200MA 2LN TH
LF1290NP-392Sumida America Components Inc.CMC 3.9MH 360MA 2LN TH
LF13331NNS
LF13201NNS
LF13331DNS
LF13332DNS
LF13201NS
LF13202NNS
LF13007NNSVaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.