- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Zastarelost PCN/ EOL
Mult Dev EOL 31/Jan/2022.pdfTehnične specifikacije UC2544DW
Texas Instruments - UC2544DW Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot Texas Instruments - UC2544DW
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | Texas Instruments |
| Napetost - oskrba | - |
| Napetost - Vhod | 4.5V ~ 40V |
| Paket naprave za dobavitelja | 18-SOIC |
| Serija | - |
| Paket / primer | 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Paket | Tube |
| delovna temperatura | -25°C ~ 85°C |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Trenutni - dobava | 7 mA |
| Številka osnovnega izdelka | UC2544 |
| Aplikacije | Power Supply, Supervisor |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 2 (1 Year) |
| Status doseganja | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot Texas Instruments UC2544DW.
| Atribut izdelka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | UC2543DWTR | UC2543DW | UC2543DWG4 | UC2544N |
| Proizvajalec | Unitrode | Texas Instruments | Texas Instruments | Unitrode |
| Napetost - oskrba | - | - | - | - |
| Napetost - Vhod | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Aplikacije | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Trenutni - dobava | - | - | - | - |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Paket naprave za dobavitelja | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Prenesite UC2544DW PDF podatkovne liste in dokumentacijo Texas Instruments za UC2544DW - Texas Instruments.
UC256L4UAtmel (Microchip Technology)
UC2542BD1STMicroelectronics
UC2541DB0156.250000Diodes IncorporatedCRYSTAL OSCILLATOR SEAM2520 T&R
UC2544DWTRTexas Instruments
UC256L3U-UAtmel (Microchip Technology)
UC2543DWUnitrodeUC2543 POWER-SUPPLY SUPERVISORYVaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.