- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML podatkovni list
XL-MaxSonar®- WR/WRC™ Series.pdfŽelite boljšo ceno?
Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.
| Količina | Cena na enoto | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $315.42 | $315.42 |
| 200+ | $125.86 | $25,172.00 |
| 500+ | $121.65 | $60,825.00 |
| 1000+ | $119.57 | $119,570.00 |
Tehnične specifikacije MB7072-101
MaxBotix Inc. - MB7072-101 Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot MaxBotix Inc. - MB7072-101
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | MaxBotix Inc. |
| Napetost - ocenjena | 3.2 V ~ 5.5 V |
| Tip | Transmitter, Receiver |
| Serija | XL-MaxSonar-WR |
| Paket | Bulk |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| delovna temperatura | -40°C ~ 65°C (TA) |
| Pogostost | 42kHz |
| Ugodje snopa | 11° |
| Številka osnovnega izdelka | MB7072 |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8543.70.4500 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot MaxBotix Inc. MB7072-101.
| Atribut izdelka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | MB7072-110 | MB7072-100 | MB7072-210 | MB7072-201 |
| Proizvajalec | MaxBotix Inc. | MaxBotix Inc. | MaxBotix Inc. | MaxBotix Inc. |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ugodje snopa | - | - | - | - |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tip | - | - | - | - |
| Napetost - ocenjena | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Serija | - | - | - | - |
| Pogostost | - | - | - | - |
Prenesite MB7072-101 PDF podatkovne liste in dokumentacijo MaxBotix Inc. za MB7072-101 - MaxBotix Inc..
Vaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.