- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Podatkovni listi
PICmicro™ Reference Manual.pdf Tips N Tricks Guide.pdf MPLAB® ICE2000 Spec.pdf PIC12C67x Datasheet.pdfMontaža/izvor PCN
Bond Wre 05/Jul/2017.pdfPCN oblikovanje/specifikacija
Bond Wire Qualification 13/Jun/2016.pdfŽelite boljšo ceno?
Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.
| Količina | Cena na enoto | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $3.164 | $3.16 |
Tehnične specifikacije PIC12C672T-04/SM
Microchip Technology - PIC12C672T-04/SM Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot Microchip Technology - PIC12C672T-04/SM
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | Microchip Technology |
| Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) | 3V ~ 5.5V |
| Paket naprave za dobavitelja | 8-SOIJ |
| Hitrost | 4MHz |
| Serija | PIC® 12C |
| Velikost RAM-a | 128 x 8 |
| Vrsta pomnilnika programa | OTP |
| Velikost pomnilnika programa | 3.5KB (2K x 14) |
| Periferne naprave | POR, WDT |
| Paket / primer | 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Tip oscilatorja | Internal |
| delovna temperatura | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Število I / O | 5 |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Velikost EEPROM | - |
| Podatkovni pretvorniki | A/D 4x8b |
| Osnovna velikost | 8-Bit |
| Core procesor | PIC |
| Povezovanje | - |
| Številka osnovnega izdelka | PIC12C672 |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status doseganja | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot Microchip Technology PIC12C672T-04/SM.
| Atribut izdelka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | PIC12C672T-04E/SM | PIC12C672T-04I/SM | PIC12C672T-10E/SM | PIC12C672T-04I/MF |
| Proizvajalec | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Hitrost | - | - | - | - |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Število I / O | - | - | - | - |
| Povezovanje | - | - | - | - |
| Osnovna velikost | - | - | - | - |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Podatkovni pretvorniki | - | - | - | - |
| Tip oscilatorja | - | - | - | - |
| Velikost pomnilnika programa | - | - | - | - |
| Periferne naprave | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Velikost RAM-a | - | - | - | - |
| Vrsta pomnilnika programa | - | - | - | - |
| Core procesor | - | - | - | - |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Velikost EEPROM | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paket naprave za dobavitelja | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Prenesite PIC12C672T-04/SM PDF podatkovne liste in dokumentacijo Microchip Technology za PIC12C672T-04/SM - Microchip Technology.
PIC12C672-10I/SMMicrochipVaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.