- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Tehnične specifikacije UC1843AY
Microchip Technology - UC1843AY Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot Microchip Technology - UC1843AY
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | Microchip Technology |
| Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) | 7.6V ~ 30V |
| Topologija | Boost, Buck, Flyback, Forward |
| Sinhronski usmerjevalnik | No |
| Paket naprave za dobavitelja | 8-CERDIP |
| Serija | - |
| Serijski vmesniki | - |
| Paket / primer | 8-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Paket | Tray |
| Vrsta izhoda | Transistor Driver |
| Izhodne faze | 1 |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Izhodna konfiguracija | Positive, Isolation Capable |
| delovna temperatura | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Število izhodov | 1 |
| Tip montaže | Through Hole |
| Funkcija | Step-Up, Step-Down |
| Frekvenca - preklop | Up to 500kHz |
| Delovni cikel (maks.) | 96% |
| Nadzorne funkcije | Frequency Control |
| Sinhronizacija ure | No |
| Številka osnovnega izdelka | UC1843 |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Status doseganja | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot Microchip Technology UC1843AY.
| Atribut izdelka | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | UC1843AVTD2 | UC1843AMDREPG4 | UC1843AMDREP | UC1843AVTD1 |
| Proizvajalec | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Delovni cikel (maks.) | - | - | - | - |
| Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Serijski vmesniki | - | - | - | - |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Število izhodov | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Serija | - | - | - | - |
| Frekvenca - preklop | - | - | - | - |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Sinhronski usmerjevalnik | - | - | - | - |
| Izhodne faze | - | - | - | - |
| Nadzorne funkcije | - | - | - | - |
| Topologija | - | - | - | - |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Paket naprave za dobavitelja | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Funkcija | - | - | - | - |
| Izhodna konfiguracija | - | - | - | - |
| Sinhronizacija ure | - | - | - | - |
| Vrsta izhoda | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
UC1843LTexas Instruments
UC1843AL883BTexas Instruments
UC1843J/883Texas Instruments
UC1843L883BTexas Instruments
UC1843AVTD1Luminary Micro / Texas InstrumentsUC1843AVTD1
UC1843LQMLVTexas Instruments
UC1843AJ/883BTexas Instruments
UC1843J/883BTexas InstrumentsCURRENT MODE PWM CONTROLLER
UC1843MKGD1Texas InstrumentsIC REG CTRLR MULT TOPOLOGY DIE
UC1843AJ883BTexas Instruments
UC1843AVTD2Texas InstrumentsUC1843AVTD2
UC1843AJQMLVTexas Instruments
UC1843AJ/883UC
UC1843JUCVaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.