- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Podatkovni listi
2EZ3.6D5-2EZ200D5,e3.pdfTehnične specifikacije 2EZ47D10/TR12
Microsemi Corporation - 2EZ47D10/TR12 Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot Microsemi Corporation - 2EZ47D10/TR12
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | Microsemi |
| Napetost - Zener (Nom) (Vz) | 47 V |
| Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če | 1.2 V @ 200 mA |
| Toleranca | ±10% |
| Paket naprave za dobavitelja | DO-204AL (DO-41) |
| Serija | - |
| Moč - maks | 2 W |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Paket / primer | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| delovna temperatura | -65°C ~ 150°C |
| Tip montaže | Through Hole |
| Impedanca (Max) (Zzt) | 40 Ohms |
| Trenutna - povratna puščanja @ Vr | 500 nA @ 35.8 V |
| Številka osnovnega izdelka | 2EZ47 |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS neskladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status doseganja | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot Microsemi Corporation 2EZ47D10/TR12.
| Atribut izdelka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | 2EZ47D10E3/TR12 | 2EZ47D2/TR12 | 2EZ47D10E3/TR8 | 2EZ47D2E3/TR12 |
| Proizvajalec | Microsemi Corporation | Microsemi Corporation | Microsemi Corporation | Microsemi Corporation |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napetost - Zener (Nom) (Vz) | - | - | - | - |
| Paket naprave za dobavitelja | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Serija | - | - | - | - |
| Moč - maks | - | - | - | - |
| Toleranca | - | - | - | - |
| Impedanca (Max) (Zzt) | - | - | - | - |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če | - | - | - | - |
| Trenutna - povratna puščanja @ Vr | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Prenesite 2EZ47D10/TR12 PDF podatkovne liste in dokumentacijo Microsemi Corporation za 2EZ47D10/TR12 - Microsemi Corporation.
2EZ47D5-E3/73Electro-Films (EFI) / VishayVaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.