- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Podatkovni listi
Pin Receptacles (metric).pdfOkoljske informacije
RoHS Cert.pdfŽelite boljšo ceno?
Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.
| Količina | Cena na enoto | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.567 | $0.57 |
Tehnične specifikacije 1534-0-15-80-12-09-04-0
Mill-Max Manufacturing Corp. - 1534-0-15-80-12-09-04-0 Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot Mill-Max Manufacturing Corp. - 1534-0-15-80-12-09-04-0
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | Mill-Max |
| Prekinitev | Press-Fit |
| Vrsta repa | Standard Tail |
| Premer repa | 0.030" (0.76mm) |
| Socket globina | 0.071" (1.80mm) |
| Serija | 1534 |
| Diameter premera | 0.043" (1.09mm) |
| Paket | Bulk |
| delovna temperatura | -55°C ~ 125°C |
| Premer montažne odprtine | 0.056" (1.42mm) |
| Dolžina - na splošno | 0.190" (4.83mm) |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Vstavitvena sila | - |
| Premer prirobnice | 0.072" (1.83mm) |
| Lastnosti | - |
| Kontaktni material | Beryllium Copper |
| Stopite v stik s finišno debelino | - |
| Obrnite se na Dokončaj | - |
| Debelina plošče | - |
| Številka osnovnega izdelka | 1534-0 |
| Sprejema kvadratno velikost zaslona | - |
| Sprejema premer premera | 0.015" ~ 0.022" (0.38mm ~ 0.56mm) |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status doseganja | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot Mill-Max Manufacturing Corp. 1534-0-15-80-12-09-04-0.
| Atribut izdelka | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | 1534-0-15-01-12-02-04-0 | 1534-0-15-80-12-14-04-0 | 1534-0-15-80-12-84-04-0 | 1534-0-15-80-12-27-04-0 |
| Proizvajalec | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Debelina plošče | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Premer prirobnice | - | - | - | - |
| Premer repa | - | - | - | - |
| Diameter premera | - | - | - | - |
| Sprejema premer premera | - | - | - | - |
| Lastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Socket globina | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Premer montažne odprtine | - | - | - | - |
| Vstavitvena sila | - | - | - | - |
| Stopite v stik s finišno debelino | - | - | - | - |
| Vrsta repa | - | - | - | - |
| Dolžina - na splošno | - | - | - | - |
| Obrnite se na Dokončaj | - | - | - | - |
| Kontaktni material | - | - | - | - |
| Prekinitev | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Sprejema kvadratno velikost zaslona | - | - | - | - |
Prenesite 1534-0-15-80-12-09-04-0 PDF podatkovne liste in dokumentacijo Mill-Max Manufacturing Corp. za 1534-0-15-80-12-09-04-0 - Mill-Max Manufacturing Corp..
1534-0-15-15-12-27-04-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PIN RCPT
1534-0-15-80-12-27-04-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PIN RCPT
1534-0-15-01-12-14-04-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PIN RCPT
15339610/TCEC-T301-1.0STMicroelectronics
1534-0-15-80-12-84-04-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PIN RCPT
1534-0-15-80-12-14-04-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PIN RCPT
1534-0-15-01-12-27-04-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PIN RCPT
1534.2Conta-Clip, Inc.EARTH TERMINAL
1534068-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER R/A 20POS 2.54MM
1534-0-15-15-12-14-04-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PIN RCPT
1534-0-15-01-12-02-04-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PIN RCPT
1534-50Anaren Wireless / TTM TechnologiesVaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.