- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Podatkovni listi
KB Series PushButton ILLUM Datasheet.pdfZastarelost PCN/ EOL
obsolete 21/OCT/2019.pdfŽelite boljšo ceno?
Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.
| Količina | Cena na enoto | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $21.47 | $21.47 |
| 200+ | $8.57 | $1,714.00 |
| 500+ | $8.28 | $4,140.00 |
| 1000+ | $8.14 | $8,140.00 |
Tehnične specifikacije KB16MKG01-05-CC
NKK Switches - KB16MKG01-05-CC Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot NKK Switches - KB16MKG01-05-CC
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | NKK Switches |
| Voltage Rating - DC | 28 V |
| Voltage Rating - AC | 28 V |
| Tip | Standard, Illuminated |
| Sklop zaključka | Solder Lug |
| Funkcija stikala | On-On |
| Serija | KB |
| Mere izreza plošče | Circular - 12.30mm Dia |
| Paket | Bulk |
| delovna temperatura | -25°C ~ 50°C |
| Tip montaže | Panel Mount, Snap-In |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Mehansko življenje | 100,000 Cycles |
| Ingress Protection | - |
| Napetost osvetlitve (nominalno) | 5 VAC |
| Vrsta osvetlitve, barva | Incandescent, Red |
| Lastnosti | - |
| Električno življenje | 100,000 Cycles |
| Trenutna ocena (AMPS) | 0.4VA (AC/DC) |
| Barva - pogon / pokrov | Red |
| Circuit | SPDT |
| Tip aktuatorja | Round, Button |
| Označevanje aktuatorja | No Marking |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status doseganja | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9033 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot NKK Switches KB16MKG01-05-CC.
| Atribut izdelka | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | KB16MKW01-05-CB | KB16MKW01-01-JC | KB16MKG01-5F24-JF | KB16MKG01/C-5F12-JF |
| Proizvajalec | NKK Switches | NKK Switches | NKK Switches | NKK Switches |
| Circuit | - | - | - | - |
| Lastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Vrsta osvetlitve, barva | - | - | - | - |
| Voltage Rating - AC | - | - | - | - |
| Trenutna ocena (AMPS) | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Funkcija stikala | - | - | - | - |
| Voltage Rating - DC | - | - | - | - |
| Barva - pogon / pokrov | - | - | - | - |
| Tip | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tip aktuatorja | - | - | - | - |
| Napetost osvetlitve (nominalno) | - | - | - | - |
| Sklop zaključka | - | - | - | - |
| Mehansko življenje | - | - | - | - |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Električno življenje | - | - | - | - |
| Označevanje aktuatorja | - | - | - | - |
| Mere izreza plošče | - | - | - | - |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
Prenesite KB16MKG01-05-CC PDF podatkovne liste in dokumentacijo NKK Switches za KB16MKG01-05-CC - NKK Switches.
KB16MKW01-01-JCNKK SwitchesSWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V
KB16KKW01-6G-JBNKK SwitchesSWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V
KB16MKW01-01-JENKK SwitchesSWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V
KB16MKG01-5F24-JFNKK SwitchesSWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 28V
KB16KKW01B-ANKK SwitchesSWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V
KB16MKG01NKK SwitchesSWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 28V
KB16MKG01/C-5F12-JFNKK SwitchesMINIATURE PUSHBUTTON
KB16KKW01-5F05-ABNKK SwitchesSWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V
KB16MKW01-12-GBNKK SwitchesSWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V
KB16MKW01-05-CBNKK SwitchesSWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V
KB16KKW01-5F12-JFNKK SwitchesSWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V
KB16KKW01BNKK SwitchesSWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V
KB16MKW01-12-CCNKK SwitchesSWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V
KB16KKW01-6B-JBNKK SwitchesSWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V
KB16KKW01-ANKK SwitchesSWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V
KB16MKG01/CNKK SwitchesMINIATURE PUSHBUTTON/ILLUMINATED
KB16KKW01-CCNKK SwitchesSWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125VVaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.