- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Podatkovni listi
Cylindrical Battery Holders.pdfŽelite boljšo ceno?
Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.
| Količina | Cena na enoto | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $246.829 | $246.83 |
| 200+ | $98.486 | $19,697.20 |
| 500+ | $95.196 | $47,598.00 |
| 1000+ | $93.57 | $93,570.00 |
Tehnične specifikacije T820147504DH
Powerex Inc. - T820147504DH Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot Powerex Inc. - T820147504DH
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | Powerex, Inc. |
| Stanje napetosti - izklop | 1.4 kV |
| Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) | 3 V |
| Struktura | Single |
| Serija | - |
| Paket / primer | TO-200AC, B-PUK |
| Paket | Bulk |
| delovna temperatura | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Število SCR, diode | 1 SCR |
| Tip montaže | Chassis Mount |
| Tok - stanje (On (RMS)) (Max) | 1175 A |
| Tok - stanje (On (AV)) (Max) | 750 A |
| Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) | 10950A, 12000A |
| Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) | 150 mA |
| Številka osnovnega izdelka | T820147504 |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Skladno z RoHS |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.30.0080 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot Powerex Inc. T820147504DH.
| Atribut izdelka | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | T820167504DH | T820127504DH | T820107504DH | T820187504DH |
| Proizvajalec | Powerex Inc. | Powerex Inc. | Powerex Inc. | Powerex Inc. |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tok - stanje (On (AV)) (Max) | - | - | - | - |
| Stanje napetosti - izklop | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) | - | - | - | - |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) | - | - | - | - |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) | - | - | - | - |
| Tok - stanje (On (RMS)) (Max) | - | - | - | - |
| Število SCR, diode | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Struktura | - | - | - | - |
Prenesite T820147504DH PDF podatkovne liste in dokumentacijo Powerex Inc. za T820147504DH - Powerex Inc..
T820149004DHPowerex Inc.SCR PHASE CTRL MOD 1400V 900A
T820089004DHPowerex Inc.SCR PHASE CTRL MOD 800V 900A
T820081404DHPowerex Inc.SCR 800V 2576A HOCKEY PUCK
T820109004DHPowerex Inc.SCR PHASE CTRL MOD 1000V 900A
T820069004DHPowerex Inc.SCR PHASE CTRL MOD 600V 900A
T820129004DHPowerex Inc.SCR PHASE CTRL MOD 1200V 900A
T820187504DHPowerex Inc.SCR PHASE CTRL MOD 1800V 750A
T820107504DHPowerex Inc.SCR PHASE CTRL MOD 1000V 750A
T820127504DHPowerex Inc.SCR PHASE CTRL MOD 1200V 750A
T820087504DHPowerex Inc.SCR PHASE CTRL MOD 800V 750A
T820167504DHPowerex Inc.SCR PHASE CTRL MOD 1600V 750A
T820149004DNPRXIGBT Module
T820169004HSPRXIGBT Module
T820149004SMPRXIGBT Module
T820148004DHPRXIGBT Module
T820081403DHPRXIGBT Module
T820188004DHPRXIGBT ModuleVaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.