- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN oblikovanje/specifikacija
All Dev Label Chg 1/Dec/2022.pdfTehnične specifikacije XLH738040.009000X
Renesas Electronics America Inc - XLH738040.009000X Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot Renesas Electronics America Inc - XLH738040.009000X
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | Renesas Electronics Corporation |
| Napetost - oskrba | 3.3V |
| Tip | XO (Standard) |
| Velikost / dimenzija | 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) |
| Serija | XPRESSO™ FXO-HC73 |
| Ocene | - |
| Paket / primer | 6-SMD, No Lead |
| Paket | Strip |
| Izhod | HCMOS |
| delovna temperatura | -20°C ~ 70°C |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Tip montaže | Surface Mount |
| Višina - sedež (maks.) | 0.055" (1.40mm) |
| Funkcija | Enable/Disable |
| Stabilnost frekvence | ±20ppm |
| Pogostost | 40.009 MHz |
| Tok - Supply (Max) | 35mA |
| Tok - Supply (Onemogoči) (Max) | - |
| Osnovni resonator | Crystal |
| Številka osnovnega izdelka | XLH738 |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status doseganja | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot Renesas Electronics America Inc XLH738040.009000X.
| Atribut izdelka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | XLH738040.000000X | XLH738040.007900X | XLH738042.800000X | XLH738044.000000X |
| Proizvajalec | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| Ocene | - | - | - | - |
| Napetost - oskrba | - | - | - | - |
| Velikost / dimenzija | - | - | - | - |
| Osnovni resonator | - | - | - | - |
| Tok - Supply (Onemogoči) (Max) | - | - | - | - |
| Tip | - | - | - | - |
| Izhod | - | - | - | - |
| Tok - Supply (Max) | - | - | - | - |
| Višina - sedež (maks.) | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pogostost | - | - | - | - |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Serija | - | - | - | - |
| Funkcija | - | - | - | - |
| Stabilnost frekvence | - | - | - | - |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Absolute Pull Range (APR) | - | - | - | - |
Prenesite XLH738040.009000X PDF podatkovne liste in dokumentacijo Renesas Electronics America Inc za XLH738040.009000X - Renesas Electronics America Inc.
Vaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.