- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Montaža/izvor PCN
Traics/SCRs Dev Wafer Dia Chg 8/Jul/2016.pdfŽelite boljšo ceno?
Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.
| Količina | Cena na enoto | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.395 | $0.40 |
| 10+ | $0.327 | $3.27 |
| 30+ | $0.294 | $8.82 |
| 100+ | $0.26 | $26.00 |
| 500+ | $0.22 | $110.00 |
| 1000+ | $0.209 | $209.00 |
Tehnične specifikacije T835-600B-TR
STMicroelectronics - T835-600B-TR Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot STMicroelectronics - T835-600B-TR
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | STMicroelectronics |
| Stanje napetosti - izklop | 600 V |
| Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) | 1.3 V |
| Tip Triac | Alternistor - Snubberless |
| Paket naprave za dobavitelja | DPAK |
| Serija | Snubberless™ |
| Paket / primer | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| delovna temperatura | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Tok - stanje (On (RMS)) (Max) | 8 A |
| Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) | 80A, 84A |
| Tok - Zadrži (Ih) (Max) | 35 mA |
| Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) | 35 mA |
| Konfiguracija | Single |
| Številka osnovnega izdelka | T835 |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status doseganja | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.30.0080 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot STMicroelectronics T835-600B-TR.
| Atribut izdelka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | T835-800B-TR | T835-600G-TR | T835-600B | T835-600G |
| Proizvajalec | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) | - | - | - | - |
| Stanje napetosti - izklop | - | - | - | - |
| Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) | - | - | - | - |
| Paket naprave za dobavitelja | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tip Triac | - | - | - | - |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tok - stanje (On (RMS)) (Max) | - | - | - | - |
| Tok - Zadrži (Ih) (Max) | - | - | - | - |
| Konfiguracija | - | - | - | S/H-ADC |
| Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) | - | - | - | - |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Serija | - | - | - | - |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Prenesite T835-600B-TR PDF podatkovne liste in dokumentacijo STMicroelectronics za T835-600B-TR - STMicroelectronics.
T835-600STMicroelectronics
T830T-8FPSTMicroelectronics
T835-400B-TRSTMicroelectronics
T835-800G-TRSTMicroelectronics
T835-400BTRSTMicroelectronics
T835-800BSTMicroelectronics
T830N18TOFCypress Semiconductor (Infineon Technologies)IGBT Module
T830N16TOFCypress Semiconductor (Infineon Technologies)IGBT ModuleVaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.