- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Podatkovni listi
MTSW, HMTSW Series Datasheet.pdfHTML podatkovni list
MTSW, HMTSW Series Datasheet.pdfTehnične specifikacije MTSW-136-22-T-S-022-RA
Samtec Inc. - MTSW-136-22-T-S-022-RA Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot Samtec Inc. - MTSW-136-22-T-S-022-RA
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | Samtec, Inc. |
| Voltage Rating | - |
| Prekinitev | Solder |
| Style | Board to Board or Cable |
| Oklepanje | Unshrouded |
| Serija | Flex Stack, MTSW |
| Razmik med vrsticami - parjenje | - |
| Pitch - parjenje | 0.100" (2.54mm) |
| Paket | Bulk |
| Skupna dolžina kontakta | - |
| delovna temperatura | -55°C ~ 105°C |
| Število vrstic | 1 |
| Število naloženih pozicij | All |
| Število pozicij | 36 |
| Tip montaže | Through Hole, Right Angle |
| Materialna ocena vnetljivosti | UL94 V-0 |
| Mated Stacking Heights | - |
| Izolacijski material | Polyester, Glass Filled |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Višina izolacije | 0.119" (3.02mm) |
| Barva izolacije | Black |
| Ingress Protection | - |
| Lastnosti | - |
| Tip pritrjevanja | Push-Pull |
| Trenutna ocena (AMPS) | 3A |
| Vrsta kontakta | Male Pin |
| Kontaktiraj obliko | Square |
| Kontaktni material | Phosphor Bronze |
| Dolžina stika - post | 0.090" (2.29mm) |
| Dolžina kontakta - parjenje | 0.022" (0.56mm) |
| Stik s fino debelino - post | - |
| Končna debelina - parjenje | - |
| Stopite v stik - konec | Tin |
| Stik s koncem - parjenje | Tin |
| Vrsta priključka | Header, Cuttable |
| Številka osnovnega izdelka | MTSW-136 |
| Aplikacije | - |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot Samtec Inc. MTSW-136-22-T-S-022-RA.
| Atribut izdelka | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | MTSW-136-22-T-S-225-RA | MTSW-136-22-T-S-100-RA | MTSW-136-22-T-S-200-RA | MTSW-136-22-T-S-033-RA |
| Proizvajalec | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Voltage Rating | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Dolžina stika - post | - | - | - | - |
| Oklepanje | - | - | - | - |
| Stik s koncem - parjenje | - | - | - | - |
| Stopite v stik - konec | - | - | - | - |
| Končna debelina - parjenje | - | - | - | - |
| Izolacijski material | - | - | - | - |
| Stik s fino debelino - post | - | - | - | - |
| Style | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Vrsta priključka | - | - | - | - |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Razmik med vrsticami - parjenje | - | - | - | - |
| Trenutna ocena (AMPS) | - | - | - | - |
| Barva izolacije | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kontaktni material | - | - | - | - |
| Število naloženih pozicij | - | - | - | - |
| Dolžina kontakta - parjenje | - | - | - | - |
| Skupna dolžina kontakta | - | - | - | - |
| Število vrstic | - | - | - | - |
| Materialna ocena vnetljivosti | - | - | - | - |
| Vrsta kontakta | - | - | - | - |
| Pitch - parjenje | - | - | - | - |
| Kontaktiraj obliko | - | - | - | - |
| Aplikacije | - | - | - | - |
| Mated Stacking Heights | - | - | - | - |
| Prekinitev | - | - | - | - |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Višina izolacije | - | - | - | - |
| Tip pritrjevanja | - | - | - | - |
| Lastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Število pozicij | - | - | - | - |
Prenesite MTSW-136-22-T-S-022-RA PDF podatkovne liste in dokumentacijo Samtec Inc. za MTSW-136-22-T-S-022-RA - Samtec Inc..
MTSW-136-22-T-D-435Samtec Inc.CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
MTSW-136-22-T-D-440Samtec Inc.CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
MTSW-136-22-T-S-100-RASamtec Inc.CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
MTSW-136-22-T-S-140Samtec Inc.CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
MTSW-136-22-T-D-375Samtec Inc.CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
MTSW-136-22-T-S-033-RASamtec Inc.CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
MTSW-136-22-T-D-405Samtec Inc.CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
MTSW-136-22-T-S-225-RASamtec Inc.CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
MTSW-136-22-T-S-135-NASamtec Inc.CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
MTSW-136-22-T-S-022Samtec Inc.CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
MTSW-136-22-T-D-390Samtec Inc.CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
MTSW-136-22-T-S-200-RASamtec Inc.CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
MTSW-136-22-T-S-140-RESamtec Inc.CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
MTSW-136-22-T-S-090Samtec Inc.CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
MTSW-136-22-T-S-023Samtec Inc.CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
MTSW-136-22-T-D-420Samtec Inc.CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
MTSW-136-22-T-D-425Samtec Inc.CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
MTSW-136-22-T-D-450Samtec Inc.CONN HEADER VERT 72POS 2.54MMVaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.