- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Želite boljšo ceno?
Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.
| Količina | Cena na enoto | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $5.30 | $5.30 |
Tehnične specifikacije ZW-10-13-G-D-395-395
Samtec Inc. - ZW-10-13-G-D-395-395 Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot Samtec Inc. - ZW-10-13-G-D-395-395
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | Samtec, Inc. |
| Prekinitev | Solder |
| Serija | Flex Stack, ZW |
| Razmik vrstic | 0.100" (2.54mm) |
| Višina tona | 0.100" (2.54mm) |
| Paket | Bulk |
| Število vrstic | 2 |
| Število pozicij | 20 |
| Tip montaže | Through Hole |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Dolžina - rep | 0.395" (10.033mm) |
| Dolžina - Višina sklada | 0.395" (10.033mm) |
| Dolžina - objava (parjenje) | 0.440" (11.176mm) |
| Dolžina - celoten Pin | 1.230" (31.242mm) |
| Stik končne debeline - objava (parjenje) | 10.0µin (0.25µm) |
| Stik z dokončanjem - objava (spajanje) | Gold |
| Barva | Black |
| Številka osnovnega izdelka | ZW-10-13 |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot Samtec Inc. ZW-10-13-G-D-395-395.
| Atribut izdelka | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | ZW-10-13-G-D-413-394 | ZW-10-13-G-D-495-367 | ZW-10-13-G-D-450-390 | ZW-10-13-G-D-625-300 |
| Proizvajalec | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Stik z dokončanjem - objava (spajanje) | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Prekinitev | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Razmik vrstic | - | - | - | - |
| Dolžina - objava (parjenje) | - | - | - | - |
| Dolžina - rep | - | - | - | - |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Višina tona | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Dolžina - celoten Pin | - | - | - | - |
| Število pozicij | - | - | - | - |
| Dolžina - Višina sklada | - | - | - | - |
| Stik končne debeline - objava (parjenje) | - | - | - | - |
| Število vrstic | - | - | - | - |
Prenesite ZW-10-13-G-D-395-395 PDF podatkovne liste in dokumentacijo Samtec Inc. za ZW-10-13-G-D-395-395 - Samtec Inc..
ZW-10-12-T-S-695-130Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 10POS
ZW-10-12-T-S-750-130Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 10POS
ZW-10-12-T-S-600-150Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 10POS
ZW-10-12-T-S-665-115Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 10POS
ZW-10-13-G-D-400-400Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 20POS
ZW-10-12-T-S-880-055Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 10POS
ZW-10-13-G-D-300-410Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 20POS
ZW-10-12-T-S-750-120-LLSamtec Inc.CONN BRD STACK .100" 10POS
ZW-10-13-G-D-450-390Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 20POS
ZW-10-13-G-D-413-394Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 20POS
ZW-10-12-T-S-785-055Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 10POS
ZW-10-13-G-D-460-120Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 20POS
ZW-10-13-G-D-602-329Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 20POS
ZW-10-13-G-D-625-300Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 20POS
ZW-10-13-G-D-495-367Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 20POS
ZW-10-12-T-S-630-250Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 10POS
ZW-10-13-G-D-400-500Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 20POS
ZW-10-13-G-D-580-200Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 20POSVaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.