- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Podatkovni listi
CPS Series Datasheet.pdfTehnične specifikacije CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0MBVAR-W1077-S
SCHURTER Inc. - CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0MBVAR-W1077-S Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot SCHURTER Inc. - CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0MBVAR-W1077-S
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | Schurter |
| Voltage Rating - DC | 60 V |
| Voltage Rating - AC | 42 V |
| Tip | Capacitive, Illuminated |
| Sklop zaključka | Wire Leads |
| Funkcija stikala | On-Mom |
| Serija | CPS |
| Mere izreza plošče | Circular - 19.10mm Dia |
| Paket | Bulk |
| delovna temperatura | -40°C ~ 60°C |
| Tip montaže | Panel Mount, Front |
| Mehansko življenje | - |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Napetost osvetlitve (nominalno) | 5 ~ 28 VDC |
| Vrsta osvetlitve, barva | LED, Blue/Magenta |
| Lastnosti | Ceramic Actuator, Finger Guide |
| Električno življenje | - |
| Trenutna ocena (AMPS) | 100mA (AC/DC) |
| Barva - pogon / pokrov | Clear (White Filter/Diffuser) |
| Circuit | SPST-NC |
| Številka osnovnega izdelka | CPS19-NC |
| Tip aktuatorja | Round, Button, Flush |
| Označevanje aktuatorja | Power Symbol |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | Vendor Undefined |
| Status doseganja | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9031 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot SCHURTER Inc. CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0MBVAR-W1077-S.
| Atribut izdelka | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0MBVAR-W1074-S | CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0MBVAR-W1072-S | CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0MBVAR-W1073-S | CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0MBVAR-W1076-S |
| Proizvajalec | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. |
| Voltage Rating - AC | - | - | - | - |
| Mere izreza plošče | - | - | - | - |
| Trenutna ocena (AMPS) | - | - | - | - |
| Funkcija stikala | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Vrsta osvetlitve, barva | - | - | - | - |
| Sklop zaključka | - | - | - | - |
| Tip aktuatorja | - | - | - | - |
| Tip | - | - | - | - |
| Voltage Rating - DC | - | - | - | - |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Barva - pogon / pokrov | - | - | - | - |
| Lastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Označevanje aktuatorja | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Električno življenje | - | - | - | - |
| Mehansko življenje | - | - | - | - |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Napetost osvetlitve (nominalno) | - | - | - | - |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Circuit | - | - | - | - |
Prenesite CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0MBVAR-W1077-S PDF podatkovne liste in dokumentacijo SCHURTER Inc. za CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0MBVAR-W1077-S - SCHURTER Inc..
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0MCVAR-W1002-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0MCVAR-W1001-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0MBVAR-W1076-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0MCVAR-W1008-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0MBVAR-W1069-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0MCVAR-W1006-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0MBVAR-W1070-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0MBVAR-W1075-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0MBVAR-W1072-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0MBVAR-W1073-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0MBVAR-W1074-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0MCVAR-W1003-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0MCVAR-W1005-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0MBVAR-W1071-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0MCVAR-W1004-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0MCVAR-W1007-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0MBVAR-W1068-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42VVaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.