- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML podatkovni list
SiT3372 Datasheet.pdfDrugi povezani dokumenti
Manufacturing Notes for SiTime Products.pdfPCN oblikovanje/specifikacija
Mult Dev Material Chgs 26/Aug/2021.pdfŽelite boljšo ceno?
Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.
| Količina | Cena na enoto | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $7.737 | $7.74 |
Tehnične specifikacije SIT3372AC-2E3-28NE10.240000
SiTime - SIT3372AC-2E3-28NE10.240000 Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot SiTime - SIT3372AC-2E3-28NE10.240000
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | SiTime |
| Napetost - oskrba | 2.8V |
| Tip | VCXO |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Velikost / dimenzija | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Serija | SiT3372, Elite Platform™ |
| Paket / primer | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Paket | Strip |
| Izhod | LVDS |
| delovna temperatura | -20°C ~ 70°C |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Tip montaže | Surface Mount |
| Višina - sedež (maks.) | 0.035" (0.90mm) |
| Funkcija | - |
| Stabilnost frekvence | ±50ppm |
| Pogostost | 10.24 MHz |
| Tok - Supply (Max) | 84mA |
| Tok - Supply (Onemogoči) (Max) | - |
| Osnovni resonator | MEMS |
| Absolute Pull Range (APR) | ±45ppm |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot SiTime SIT3372AC-2E3-28NE10.240000.
| Atribut izdelka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | SIT3372AC-2E3-28NE10.000000 | SIT3372AC-2E3-28NE140.000000 | SIT3372AC-2E3-28NE14.400000 | SIT3372AC-2E3-28NE100.000000 |
| Proizvajalec | SiTime | SiTime | SiTime | SiTime |
| Funkcija | - | - | - | - |
| Višina - sedež (maks.) | - | - | - | - |
| Stabilnost frekvence | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napetost - oskrba | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - | - | - |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Osnovni resonator | - | - | - | - |
| Pogostost | - | - | - | - |
| Tok - Supply (Max) | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Izhod | - | - | - | - |
| Tip | - | - | - | - |
| Tok - Supply (Onemogoči) (Max) | - | - | - | - |
| Velikost / dimenzija | - | - | - | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - | - | - | - |
Prenesite SIT3372AC-2E3-28NE10.240000 PDF podatkovne liste in dokumentacijo SiTime za SIT3372AC-2E3-28NE10.240000 - SiTime.
Vaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.