- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Želite boljšo ceno?
Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.
| Količina | Cena na enoto | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.83 | $0.83 |
Tehnične specifikacije SXT2148DC16-20.000MT
Suntsu Electronics, Inc. - SXT2148DC16-20.000MT Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot Suntsu Electronics, Inc. - SXT2148DC16-20.000MT
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | Suntsu Electronics, Inc. |
| Tip | MHz Crystal |
| Velikost / dimenzija | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Ocene | - |
| Paket / primer | 4-SMD, No Lead |
| delovna temperatura | -10°C ~ 60°C |
| Način delovanja | Fundamental |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Tip montaže | Surface Mount |
| Load Capacitance | 8pF |
| Višina - sedež (maks.) | 0.020" (0.50mm) |
| Toleranca frekvence | ±20ppm |
| Stabilnost frekvence | ±25ppm |
| Pogostost | 20 MHz |
| ESR (upornost ekvivalentne serije) | 200 Ohms |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot Suntsu Electronics, Inc. SXT2148DC16-20.000MT.
| Atribut izdelka | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | SXT2148DC16-26.000MT | SXT2148DC16-24.000MT | SXT2148DC16-20.000M | SXT2148DC16-25.000MT |
| Proizvajalec | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. |
| Load Capacitance | - | - | - | - |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Toleranca frekvence | - | - | - | - |
| Stabilnost frekvence | - | - | - | - |
| Velikost / dimenzija | - | - | - | - |
| ESR (upornost ekvivalentne serije) | - | - | - | - |
| Pogostost | - | - | - | - |
| Višina - sedež (maks.) | - | - | - | - |
| Način delovanja | - | - | - | - |
| Tip | - | - | - | - |
| Ocene | - | - | - | - |
SXT2148DC16-26.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
SXT2148DC07-40.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
SXT2148DC07-48.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
SXT2148DC16-24.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
SXT2148DC16-16.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
SXT2148DC16-24.576MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 24.5760MHZ 8PF SMD
SXT2148DC07-38.400MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD
SXT2148DC16-25.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMDVaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.