- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Podatkovni listi
Cylindrical Battery Holders.pdfSprememba stanja dela PCN
2.73KHz.pdfHTML podatkovni list
Cylindrical Battery Holders.pdfŽelite boljšo ceno?
Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.
| Količina | Cena na enoto | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.086 | $0.09 |
Tehnične specifikacije FG24X7R2E152KNT06
TDK Corporation - FG24X7R2E152KNT06 Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot TDK Corporation - FG24X7R2E152KNT06
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | TDK Corporation |
| Napetost - ocenjena | 250V |
| Toleranca | ±10% |
| Debelina (maks.) | - |
| Temperaturni koeficient | X7R |
| Velikost / dimenzija | 0.177' L x 0.118' W (4.50mm x 3.00mm) |
| Serija | FG |
| Ocene | - |
| Paket / primer | Radial |
| Paket | Tape & Box (TB) |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| delovna temperatura | -55°C ~ 125°C |
| Tip montaže | Through Hole |
| Vodilni stil | Formed Leads |
| Razdalja med vodikom | 0.197' (5.00mm) |
| Višina - sedež (maks.) | 0.217' (5.50mm) |
| Lastnosti | - |
| Stopnja napak | - |
| Zmogljivost | 1500 pF |
| Aplikacije | General Purpose |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | Not Applicable |
| Status doseganja | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot TDK Corporation FG24X7R2E152KNT06.
| Atribut izdelka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | FG24X7R2E153KNT06 | FG24X7R2E102KNT06 | FG24X7R2E152KNT00 | FG24X7R2E223KNT06 |
| Proizvajalec | TDK Corporation | TDK Corporation | TDK Corporation | TDK Corporation |
| Napetost - ocenjena | - | - | - | - |
| Lastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Aplikacije | - | - | - | - |
| Debelina (maks.) | - | - | - | - |
| Razdalja med vodikom | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Vodilni stil | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Višina - sedež (maks.) | - | - | - | - |
| Toleranca | - | - | - | - |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Velikost / dimenzija | - | - | - | - |
| Stopnja napak | - | - | - | - |
| Zmogljivost | - | - | - | - |
| Ocene | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Temperaturni koeficient | - | - | - | - |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Prenesite FG24X7R2E152KNT06 PDF podatkovne liste in dokumentacijo TDK Corporation za FG24X7R2E152KNT06 - TDK Corporation.
Vaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.