- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Številka dela PCN
Part Number Update 1/Jan/2021.pdfŽelite boljšo ceno?
Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.
| Količina | Cena na enoto | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.338 | $0.34 |
Tehnične specifikacije SMCJ60AH
Taiwan Semiconductor Corporation - SMCJ60AH Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot Taiwan Semiconductor Corporation - SMCJ60AH
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | Taiwan Semiconductor |
| Napetost - povratni odklop (tip) | 60V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 96.8V |
| Napetost - razčlenitev (min) | 66.7V |
| Enosmerni kanali | 1 |
| Tip | Zener |
| Paket naprave za dobavitelja | DO-214AB (SMC) |
| Serija | Automotive, AEC-Q101, SMCJ |
| Zaščita električnega voda | No |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Power - Peak Pulse | 1500W (1.5kW) |
| Paket / primer | DO-214AB, SMC |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| delovna temperatura | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 16A |
| Zmogljivost @ Pogostost | - |
| Številka osnovnega izdelka | SMCJ60 |
| Aplikacije | Automotive, Telecom |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status doseganja | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot Taiwan Semiconductor Corporation SMCJ60AH.
| Atribut izdelka | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | SMCJ60AHM3/H | SMCJ60AHE3-TP | SMCJ60AHE3/9AT | SMCJ60AHE3_A/H |
| Proizvajalec | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Micro Commercial Co | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Enosmerni kanali | - | - | - | - |
| Napetost - povratni odklop (tip) | - | - | - | - |
| Napetost - razčlenitev (min) | - | - | - | - |
| Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Zaščita električnega voda | - | - | - | - |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Aplikacije | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Zmogljivost @ Pogostost | - | - | - | - |
| Paket naprave za dobavitelja | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | - | - | - | - |
| Power - Peak Pulse | - | - | - | - |
| Tip | - | - | - | - |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Prenesite SMCJ60AH PDF podatkovne liste in dokumentacijo Taiwan Semiconductor Corporation za SMCJ60AH - Taiwan Semiconductor Corporation.
SMCJ60AHE3-TPMicro Commercial CoInterface
SMCJ60A-QHBourns Inc.TVS DIODE 60VWM 125.8VC DO214AB
SMCJ60A-QBourns Inc.TVS DIODE 60VWM 125.8VC DO214AB
SMCJ60A-TGWILLASVaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.