- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Podatkovni listi
Cylindrical Battery Holders.pdfOblikovalski viri
Maxi/Mini/Micro Design Guide, Appl Manual.pdfTehnične specifikacije V110B36M150BG
Vicor Corporation - V110B36M150BG Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot Vicor Corporation - V110B36M150BG
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | Vicor |
| Napetost - izhod 3 | - |
| Napetost - izhod 2 | - |
| Napetost - izhod 1 | 36V |
| Napetost - izolacija | 3 kV |
| Napetost - Vhod (Min) | 66V |
| Napetost - Vhod (maks.) | 154V |
| Tip | Isolated Module |
| Velikost / dimenzija | 2.28' L x 2.20' W x 0.50' H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm) |
| Serija | MINI (150W) |
| Moč (Watts) | 150 W |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Paket / primer | 9-DIP Module |
| Paket | Bulk |
| delovna temperatura | -55°C ~ 100°C |
| Število izhodov | 1 |
| Tip montaže | Through Hole |
| Lastnosti | OVP, UVLO |
| Učinkovitost | 87% |
| Tok - izhod (maks.) | 4.17A |
| Številka osnovnega izdelka | V110B36M150 |
| Aplikacije | ITE (Commercial) |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | Not Applicable |
| Status doseganja | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot Vicor Corporation V110B36M150BG.
| Atribut izdelka | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | V110B36M150BG3 | V110B36M150BG2 | V110B36M150BF2 | V110B36M150BN3 |
| Proizvajalec | Vicor Corporation | Vicor Corporation | Vicor Corporation | Vicor Corporation |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napetost - Vhod (maks.) | - | - | - | - |
| Aplikacije | - | - | - | - |
| Moč (Watts) | - | - | - | - |
| Lastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Napetost - Vhod (Min) | - | - | - | - |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napetost - izhod 1 | - | - | - | - |
| Napetost - izhod 2 | - | - | - | - |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napetost - izhod 3 | - | - | - | - |
| Število izhodov | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Učinkovitost | - | - | - | - |
| Tok - izhod (maks.) | - | - | - | - |
| Velikost / dimenzija | - | - | - | - |
| Tip | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napetost - izolacija | - | - | - | - |
Prenesite V110B36M150BG PDF podatkovne liste in dokumentacijo Vicor Corporation za V110B36M150BG - Vicor Corporation.
V110B36H200BS2Vicor CorporationDC DC CONVERTER 36V 200W
V110B36M150BN2Vicor CorporationDC DC CONVERTER 36V 150W
V110B36M150BNVicor CorporationDC DC CONVERTER 36V 150W
V110B36H200BSVicor CorporationDC DC CONVERTER 36V 200W
V110B36M150BSVicor CorporationDC DC CONVERTER 36V 150W
V110B36H200BS3Vicor CorporationDC DC CONVERTER 36V 200W
V110B36M150BN3Vicor CorporationDC DC CONVERTER 36V 150WVaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.