- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Podatkovni listi
Cylindrical Battery Holders.pdfTehnične specifikacije 5KP13HE3/54
Vishay General Semiconductor - Diodes Division - 5KP13HE3/54 Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot Vishay General Semiconductor - Diodes Division - 5KP13HE3/54
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | Vishay General Semiconductor – Diodes Division |
| Napetost - povratni odklop (tip) | 13V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 23.8V |
| Napetost - razčlenitev (min) | 14.4V |
| Enosmerni kanali | 1 |
| Tip | Zener |
| Paket naprave za dobavitelja | P600 |
| Serija | Automotive, AEC-Q101, TransZorb® |
| Zaščita električnega voda | No |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Power - Peak Pulse | 5000W (5kW) |
| Paket / primer | P600, Axial |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| delovna temperatura | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Tip montaže | Through Hole |
| Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 210A |
| Zmogljivost @ Pogostost | - |
| Številka osnovnega izdelka | 5KP13 |
| Aplikacije | Automotive |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status doseganja | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot Vishay General Semiconductor - Diodes Division 5KP13HE3/54.
| Atribut izdelka | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | 5KP13HE3/73 | 5KP14A-E3/54 | 5KP13CE3/TR13 | 5KP13E3/TR13 |
| Proizvajalec | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Serija | - | - | - | - |
| Enosmerni kanali | - | - | - | - |
| Paket naprave za dobavitelja | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tip | - | - | - | - |
| Zmogljivost @ Pogostost | - | - | - | - |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napetost - povratni odklop (tip) | - | - | - | - |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Power - Peak Pulse | - | - | - | - |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | - | - | - | - |
| Napetost - razčlenitev (min) | - | - | - | - |
| Zaščita električnega voda | - | - | - | - |
| Aplikacije | - | - | - | - |
| Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Prenesite 5KP13HE3/54 PDF podatkovne liste in dokumentacijo Vishay General Semiconductor - Diodes Division za 5KP13HE3/54 - Vishay General Semiconductor - Diodes Division.
5KP13CAE3/TR13Microchip TechnologyTVS DIODE 13VWM 21.5VC P600
5KP13CA-E3/54Electro-Films (EFI) / Vishay
5KP13CA-TPMicro Commercial CoInterface
5KP13CA-HRLittelfuse Inc.TVS DIODE 13VWM 21.5VC P600
5KP13E3/TR13Microchip TechnologyTVS DIODE 13VWM 23.8VC P600
5KP13CE3/TR13Microchip TechnologyTVS DIODE 13VWM 23.8VC P600Vaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.