- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Podatkovni listi
GA_31G MLCC Series, Automotive.pdfTehnične specifikacije GA0603A560KBBAR31G
Vishay Vitramon - GA0603A560KBBAR31G Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot Vishay Vitramon - GA0603A560KBBAR31G
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | Vishay / Vitramon |
| Napetost - ocenjena | 100V |
| Toleranca | ±10% |
| Debelina (maks.) | 0.038" (0.97mm) |
| Temperaturni koeficient | C0G, NP0 |
| Velikost / dimenzija | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Serija | GA |
| Ocene | AEC-Q200 |
| Paket / primer | 0603 (1608 Metric) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| delovna temperatura | -55°C ~ 150°C |
| Tip montaže | Surface Mount, MLCC |
| Vodilni stil | - |
| Razdalja med vodikom | - |
| Višina - sedež (maks.) | - |
| Lastnosti | - |
| Stopnja napak | - |
| Zmogljivost | 56 pF |
| Aplikacije | Automotive |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot Vishay Vitramon GA0603A560KBBAR31G.
| Atribut izdelka | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | GA0603A560KBBAT31G | GA0603A560KBCAR31G | GA0603A560KBAAR31G | GA0603A560KBCAT31G |
| Proizvajalec | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ocene | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Toleranca | - | - | - | - |
| Temperaturni koeficient | - | - | - | - |
| Zmogljivost | - | - | - | - |
| Velikost / dimenzija | - | - | - | - |
| Debelina (maks.) | - | - | - | - |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Vodilni stil | - | - | - | - |
| Napetost - ocenjena | - | - | - | - |
| Aplikacije | - | - | - | - |
| Stopnja napak | - | - | - | - |
| Višina - sedež (maks.) | - | - | - | - |
| Razdalja med vodikom | - | - | - | - |
| Lastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Prenesite GA0603A560KBBAR31G PDF podatkovne liste in dokumentacijo Vishay Vitramon za GA0603A560KBBAR31G - Vishay Vitramon.
GA0603A560JXBAC31GVishay VitramonCAP CER 56PF 100V C0G/NP0 0603
GA0603A560KBAAT31GVishay VitramonCAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0603
GA0603A560JXAAP31GVishay VitramonCAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0603
GA0603A560JXAAC31GVishay VitramonCAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0603
GA0603A560JXBAP31GVishay VitramonCAP CER 56PF 100V C0G/NP0 0603
GA0603A560KBBAT31GVishay VitramonCAP CER 56PF 100V C0G/NP0 0603
GA0603A560KBCAR31GVishay VitramonCAP CER 56PF 200V C0G/NP0 0603
GA0603A560JXCAC31GVishay VitramonCAP CER 56PF 200V C0G/NP0 0603
GA0603A560KBCAT31GVishay VitramonCAP CER 56PF 200V C0G/NP0 0603
GA0603A560KXBAC31GVishay VitramonCAP CER 56PF 100V C0G/NP0 0603
GA0603A560KXAAP31GVishay VitramonCAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0603
GA0603A560KXCAC31GVishay VitramonCAP CER 56PF 200V C0G/NP0 0603
GA0603A560KBAAR31GVishay VitramonCAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0603
GA0603A560KXBAP31GVishay VitramonCAP CER 56PF 100V C0G/NP0 0603
GA0603A560KXCAP31GVishay VitramonCAP CER 56PF 200V C0G/NP0 0603
GA0603A560KXAAC31GVishay VitramonCAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0603
GA0603A560JXCAP31GVishay VitramonCAP CER 56PF 200V C0G/NP0 0603
GA0603A560JBCAT31GVishay VitramonCAP CER 56PF 200V C0G/NP0 0603Vaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.