- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Podatkovni listi
MIL-DTL-38999 Catalog.pdfŽelite boljšo ceno?
Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.
| Količina | Cena na enoto | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $191.144 | $191.14 |
Tehnične specifikacije TV06DT-21-75A
Amphenol Aerospace Operations - TV06DT-21-75A Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot Amphenol Aerospace Operations - TV06DT-21-75A
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | Amphenol Aerospace Operations |
| Tip | For Male Pins |
| Ščitenje | Shielded |
| Velikost školjke, MIL | - |
| Shell Size - Vstavi | 21-75 |
| Shell material | Aluminum |
| Shell Finish | Durmalon™ |
| Serija | MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV |
| Pakiranje | Bulk |
| Druga imena | AATV06DT-21-75A TV06DT2175A |
| Usmerjenost | N (Normal) |
| delovna temperatura | -65°C ~ 175°C |
| Število pozicij | 4 (Coax) |
| Opomba | Contacts Not Included |
| Tip montaže | Free Hanging (In-Line) |
| Montažna funkcija | - |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Materialna ocena vnetljivosti | - |
| Proizvajalec Standardni čas vodenja | 12 Weeks |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Vstavi material | - |
| Ingress Protection | Environment Resistant |
| Vključuje | - |
| Barva ohišja | - |
| Lastnosti | Coupling Nut, Self Locking |
| Tip pritrjevanja | Threaded |
| natančen opis | 4 (Coax) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking |
| Material spenjanja oreškov, plating | Aluminum, Durmalon™ |
| Premer spojne gredi | 1.642" (41.71mm) |
| Vrsta kontakta | Crimp |
| Velikost stika | 8 Coax |
| Kontaktiraj obliko | Circular |
| Vrsta priključka | Plug Housing |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Brez svinca / RoHS |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot Amphenol Aerospace Operations TV06DT-21-75A.
| Atribut izdelka | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | TV06DT-21-75AA | TV06DT-21-75AB | TV06DT-21-75BA | TV06DT-21-75PA-LC |
| Proizvajalec | Amphenol Aerospace Operations | Amphenol Aerospace Operations | Amphenol Aerospace Operations | Amphenol Aerospace Operations |
| Vstavi material | - | - | - | - |
| Usmerjenost | - | - | - | - |
| Kontaktiraj obliko | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Material spenjanja oreškov, plating | - | - | - | - |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | - | - | - | - |
| Barva ohišja | - | - | - | - |
| Število pozicij | - | - | - | - |
| Velikost školjke, MIL | - | - | - | - |
| Ščitenje | - | - | - | - |
| Tip | - | - | - | - |
| Premer spojne gredi | - | - | - | - |
| Vrsta kontakta | - | - | - | - |
| natančen opis | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Druga imena | - | - | - | - |
| Velikost stika | - | - | - | - |
| Status svobodnega statusa / RoHS | - | - | - | - |
| Shell material | - | - | - | - |
| Vrsta priključka | - | - | - | - |
| Pakiranje | - | - | - | - |
| Tip pritrjevanja | - | - | - | - |
| Montažna funkcija | - | - | - | - |
| Opomba | - | - | - | - |
| Materialna ocena vnetljivosti | - | - | - | - |
| Vključuje | - | - | - | - |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Shell Finish | - | - | - | - |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Proizvajalec Standardni čas vodenja | - | - | - | - |
| Shell Size - Vstavi | - | - | - | - |
| Lastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Prenesite TV06DT-21-75A PDF podatkovne liste in dokumentacijo Amphenol Aerospace Operations za TV06DT-21-75A - Amphenol Aerospace Operations.
TV06DT-21-75BBAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG HSNG FMALE 4POS INLINE
TV06DT-21-41SB-LCAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG HSG FMALE 41POS INLINE
TV06DT-21-75BAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG HSNG FMALE 4POS INLINE
TV06DT-21-75PAAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG MALE 4POS CRIMP
TV06DT-21-75PAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG MALE 4POS CRIMP
TV06DT-21-41PA-LCAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
TV06DT-21-75PA-LCAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG HSG MALE 4POS INLINE
TV06DT-21-41PBAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
TV06DT-21-41SBAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
TV06DT-21-75AAAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG HSG MALE 4POS INLINE
TV06DT-21-41SAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
TV06DT-21-41SAAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
TV06DT-21-41PB-LCAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
TV06DT-21-75BAAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG HSNG FMALE 4POS INLINE
TV06DT-21-75P-LCAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG HSG MALE 4POS INLINE
TV06DT-21-41SA-LCAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG HSG FMALE 41POS INLINE
TV06DT-21-75ABAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG HSG MALE 4POS INLINE
TV06DT-21-41S-LCAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG HSG FMALE 41POS INLINEVaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.