- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Podatkovni listi
SAK Type.pdfHTML podatkovni list
SAK Type.pdfOkoljske informacije
Compliance Declaration CDE.pdfŽelite boljšo ceno?
Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.
| Količina | Cena na enoto | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.995 | $2.00 |
| 200+ | $0.797 | $159.40 |
| 500+ | $0.77 | $385.00 |
| 1000+ | $0.756 | $756.00 |
Tehnične specifikacije 228SAK050M
Cornell Dubilier / Illinois Capacitor - 228SAK050M Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot Cornell Dubilier / Illinois Capacitor - 228SAK050M
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | CDE (Cornell Dubilier Electronics) |
| Napetost - ocenjena | 50 V |
| Toleranca | ±20% |
| Velikost zemljišča na površini | - |
| Velikost / dimenzija | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Serija | SAK |
| Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca | 1.75 A @ 120 Hz |
| Ripple Current @ Visoka frekvenca | 2.0125 A @ 10 kHz |
| Ocene | - |
| Polarizacija | Polar |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Paket / primer | Radial, Can |
| Paket | Bulk |
| delovna temperatura | -40°C ~ 85°C |
| Tip montaže | Through Hole |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Razdalja med vodikom | 0.295" (7.50mm) |
| Višina - sedež (maks.) | 1.043" (26.50mm) |
| ESR (upornost ekvivalentne serije) | 121mOhm @ 120Hz |
| Zmogljivost | 2200 µF |
| Aplikacije | General Purpose |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status doseganja | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0020 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot Cornell Dubilier / Illinois Capacitor 228SAK050M.
| Atribut izdelka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | 228SAK025M | 228SAK035M | 228TMA050M | 228SAK016M |
| Proizvajalec | Cornell Dubilier / Illinois Capacitor | Cornell Dubilier / Illinois Capacitor | Cornell Dubilier / Illinois Capacitor | Cornell Dubilier / Illinois Capacitor |
| Toleranca | - | - | - | - |
| Ocene | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Velikost / dimenzija | - | - | - | - |
| Višina - sedež (maks.) | - | - | - | - |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| ESR (upornost ekvivalentne serije) | - | - | - | - |
| Lifetime @ Temp. | - | - | - | - |
| Velikost zemljišča na površini | - | - | - | - |
| Zmogljivost | - | - | - | - |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Razdalja med vodikom | - | - | - | - |
| Ripple Current @ Visoka frekvenca | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca | - | - | - | - |
| Napetost - ocenjena | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Polarizacija | - | - | - | - |
| Aplikacije | - | - | - | - |
Prenesite 228SAK050M PDF podatkovne liste in dokumentacijo Cornell Dubilier / Illinois Capacitor za 228SAK050M - Cornell Dubilier / Illinois Capacitor.
Vaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.