- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Podatkovni listi
ERL Industrial.pdfŽelite boljšo ceno?
Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.
| Količina | Cena na enoto | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $2.616 | $2.62 |
Tehnične specifikacije ERL20649R00FKEK500
Vishay Dale - ERL20649R00FKEK500 Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot Vishay Dale - ERL20649R00FKEK500
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | Dale / Vishay |
| Toleranca | ±1% |
| Temperaturni koeficient | ±100ppm/°C |
| Paket naprave za dobavitelja | Axial |
| Velikost / dimenzija | 0.138" Dia x 0.375" L (3.51mm x 9.53mm) |
| Serija | ERL |
| Odpornost | 649 Ohms |
| Moč (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Paket / primer | Axial |
| Paket | Bulk |
| delovna temperatura | -65°C ~ 175°C |
| Število zaključkov | 2 |
| Višina - sedež (maks.) | - |
| Lastnosti | Moisture Resistant |
| Stopnja napak | - |
| Sestava | Metal Film |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot Vishay Dale ERL20649R00FKEK500.
| Atribut izdelka | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | ERL2064R900FKEK500 | ERL20634R00FKEK500 | ERL20649R00FKEB500 | ERL2064K900FKEK500 |
| Proizvajalec | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Odpornost | - | - | - | - |
| Paket naprave za dobavitelja | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Število zaključkov | - | - | - | - |
| Višina - sedež (maks.) | - | - | - | - |
| Moč (Watts) | - | - | - | - |
| Temperaturni koeficient | - | - | - | - |
| Lastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Sestava | - | - | - | - |
| Stopnja napak | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Toleranca | - | - | - | - |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Velikost / dimenzija | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Prenesite ERL20649R00FKEK500 PDF podatkovne liste in dokumentacijo Vishay Dale za ERL20649R00FKEK500 - Vishay Dale.
ERL2064K900FKEB500Vishay DaleRES 64.9K OHM 1% 1/2W AXIAL
ERL2062R000GKEK500Vishay DaleRES 62 OHM 2% 1/2W AXIAL
ERL20634K00FKEK500Vishay DaleRES 634K OHM 1% 1/2W AXIAL
ERL2064R900FKEA500Vishay DaleRES 64.9 OHM 1% 1/2W AXIAL
ERL2066K500FKEK500Vishay DaleRES 66.5K OHM 1% 1/2W AXIAL
ERL20649K00FKEK500Vishay DaleRES 649K OHM 1% 1/2W AXIAL
ERL2064R900FKEB500Vishay DaleRES 64.9 OHM 1% 1/2W AXIAL
ERL2062K000GKEK500Vishay DaleRES 62K OHM 2% 1/2W AXIAL
ERL2063K400FKEK500Vishay DaleRES 63.4K OHM 1% 1/2W AXIAL
ERL20665R00FKEK500Vishay DaleRES 665 OHM 1% 1/2W AXIAL
ERL2066R500FKEB500Vishay DaleRES 66.5 OHM 1% 1/2W AXIAL
ERL2064K900FKEK500Vishay DaleRES 64.9K OHM 1% 1/2W AXIAL
ERL2062R000GKEB500Vishay DaleRES 62 OHM 2% 1/2W AXIAL
ERL20649R00FKEB500Vishay DaleRES 649 OHM 1% 1/2W AXIAL
ERL20665K00FKEK500Vishay DaleRES 665K OHM 1% 1/2W AXIAL
ERL2063R400FKEK500Vishay DaleRES 63.4 OHM 1% 1/2W AXIAL
ERL20634R00FKEK500Vishay DaleRES 634 OHM 1% 1/2W AXIAL
ERL2064R900FKEK500Vishay DaleRES 64.9 OHM 1% 1/2W AXIALVaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.