- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Podatkovni listi
MBx/SMA (0204,0207,0414) Professional.pdfŽelite boljšo ceno?
Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.
| Količina | Cena na enoto | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.038 | $0.04 |
Tehnične specifikacije MBB02070C6988FRP00
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - MBB02070C6988FRP00 Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - MBB02070C6988FRP00
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | Draloric/Vishay |
| Toleranca | ±1% |
| Temperaturni koeficient | ±50ppm/°C |
| Paket naprave za dobavitelja | - |
| Velikost / dimenzija | 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm) |
| Serija | MBB/SMA 0207 - Professional |
| Odpornost | 6.98 Ohms |
| Moč (Watts) | 0.6W |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Paket / primer | Axial |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| delovna temperatura | -55°C ~ 155°C |
| Število zaključkov | 2 |
| Višina - sedež (maks.) | - |
| Lastnosti | - |
| Stopnja napak | - |
| Sestava | Metal Film |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | Not Applicable |
| Status doseganja | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MBB02070C6988FRP00.
| Atribut izdelka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | MBB02070C6984FRP00 | MBB02070C6989FRP00 | MBB02070C6983FRP00 | MBB02070C6988FC100 |
| Proizvajalec | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Odpornost | - | - | - | - |
| Višina - sedež (maks.) | - | - | - | - |
| Paket naprave za dobavitelja | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Velikost / dimenzija | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Sestava | - | - | - | - |
| Moč (Watts) | - | - | - | - |
| Lastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Serija | - | - | - | - |
| Temperaturni koeficient | - | - | - | - |
| Toleranca | - | - | - | - |
| Stopnja napak | - | - | - | - |
| Število zaključkov | - | - | - | - |
Prenesite MBB02070C6988FRP00 PDF podatkovne liste in dokumentacijo Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components za MBB02070C6988FRP00 - Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components.
Vaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.