- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Podatkovni listi
MPC5777M.pdfŽelite boljšo ceno?
Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.
| Količina | Cena na enoto | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $54.051 | $54.05 |
Tehnične specifikacije SPC5777MK0MVU8R
NXP USA Inc. - SPC5777MK0MVU8R Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot NXP USA Inc. - SPC5777MK0MVU8R
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | NXP Semiconductors |
| Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) | 3V ~ 5.5V |
| Paket naprave za dobavitelja | 416-PBGA (27x27) |
| Hitrost | 300MHz |
| Serija | MPC57xx |
| Velikost RAM-a | 404K x 8 |
| Vrsta pomnilnika programa | FLASH |
| Velikost pomnilnika programa | 8.64MB (8M x 8) |
| Periferne naprave | DMA, LVD, POR, Zipwire |
| Paket / primer | 416-BBGA |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Tip oscilatorja | Internal |
| delovna temperatura | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Velikost EEPROM | - |
| Podatkovni pretvorniki | A/D 12b SAR, 16b Sigma-Delta |
| Osnovna velikost | 32-Bit Tri-Core |
| Core procesor | e200z7 |
| Povezovanje | CANbus, EBI/EMI, Ethernet, FlexRAY, I²C, LINbus, SPI, PSI, UART/USART |
| Številka osnovnega izdelka | SPC5777 |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Status doseganja | REACH Unaffected |
| ECCN | 5A992C |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot NXP USA Inc. SPC5777MK0MVU8R.
| Atribut izdelka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | SPC5777MK0MVA8R | SPC5777CSK3MMO3R | SPC5777CSK3MME3R | SPC5777CSK3MME3 |
| Proizvajalec | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Povezovanje | - | - | - | - |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Velikost RAM-a | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Velikost EEPROM | - | - | - | - |
| Paket naprave za dobavitelja | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Periferne naprave | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Podatkovni pretvorniki | - | - | - | - |
| Tip oscilatorja | - | - | - | - |
| Velikost pomnilnika programa | - | - | - | - |
| Osnovna velikost | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Hitrost | - | - | - | - |
| Core procesor | - | - | - | - |
| Vrsta pomnilnika programa | - | - | - | - |
Prenesite SPC5777MK0MVU8R PDF podatkovne liste in dokumentacijo NXP USA Inc. za SPC5777MK0MVU8R - NXP USA Inc..
SPC57EMEMUSTMicroelectronicsSPC57 EVAL BRD
SPC57KINT176EMUSTMicroelectronicsSPC57 EVAL BRD
SPC57MINT176EMUSTMicroelectronicsSPC57 EVAL BRD
SPC5777MK0MVU8RNexperia USA Inc.MPC5777M - MATTERHORN-NXP 32-bit
SPC57MINT292EMUSTMicroelectronicsSPC57 EVAL BRD
SPC582B50E1AD00X
SPC58Vaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.