- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Podatkovni listi
Single-Pole Four-Throw Switches.pdfTehnične specifikacije SW4-020180AN1HF
L3 Narda-MITEQ - SW4-020180AN1HF Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot L3 Narda-MITEQ - SW4-020180AN1HF
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | MITEQ (Narda-MITEQ) |
| Napetost - oskrba | 5V, 12V |
| Topologija | Absorptive |
| Preskusna frekvenca | 18GHz |
| Paket naprave za dobavitelja | Module |
| Serija | - |
| Vrsta RF | General Purpose |
| Paket / primer | Module, SMA Connectors |
| Paket | Box |
| P1dB | - |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| delovna temperatura | - |
| Izolacija | 60dB (min) |
| Izguba vstavka | 3.4dB (max) |
| Impedanca | - |
| IIP3 | - |
| Frekvenčni razpon | 2GHz ~ 18GHz |
| Lastnosti | - |
| Circuit | SP4T |
| Številka osnovnega izdelka | SW4-020180 |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status doseganja | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8543.70.9860 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot L3 Narda-MITEQ SW4-020180AN1HF.
| Atribut izdelka | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | SW4-020180AN1HF-E09AA | SW4-020180AN1HF-R | SW4-020180AN1HM | SW4-020180AN1NF |
| Proizvajalec | L3 Narda-MITEQ | L3 Narda-MITEQ | L3 Narda-MITEQ | L3 Narda-MITEQ |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Serija | - | - | - | - |
| Preskusna frekvenca | - | - | - | - |
| Frekvenčni razpon | - | - | - | - |
| Impedanca | - | - | - | - |
| Izguba vstavka | - | - | - | - |
| Paket naprave za dobavitelja | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| IIP3 | - | - | - | - |
| Lastnosti | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Circuit | - | - | - | - |
| Napetost - oskrba | - | - | - | - |
| Izolacija | - | - | - | - |
| P1dB | - | - | - | - |
| Vrsta RF | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Topologija | - | - | - | - |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Prenesite SW4-020180AN1HF PDF podatkovne liste in dokumentacijo L3 Narda-MITEQ za SW4-020180AN1HF - L3 Narda-MITEQ.
SW4-020180AN1HF-RL3 Narda-MITEQSWITCH
SW4-020180AI4NML3 Narda-MITEQSWITCH
SW4-020180AN1NML3 Narda-MITEQSWITCH
SW4-020180AI4HFL3 Narda-MITEQSWITCH
SW4-020180AN2HFL3 Narda-MITEQSWITCH
SW4-020180AN2HML3 Narda-MITEQSWITCH
SW4-020180AI4NFL3 Narda-MITEQSWITCH
SW4-020180AN2NML3 Narda-MITEQSWITCH
SW4-020180AI3NML3 Narda-MITEQSWITCH
SW4-020180AN1HF-E09AAL3 Narda-MITEQSWITCH
SW4-020180AI5HFL3 Narda-MITEQSWITCH
SW4-020180AN2NFL3 Narda-MITEQSWITCH
SW4-020180AN1NFL3 Narda-MITEQSWITCH
SW4-020180AI5NFL3 Narda-MITEQSWITCH
SW4-020180AI5HML3 Narda-MITEQSWITCH
SW4-020180AI5NML3 Narda-MITEQSWITCH
SW4-020180AN1HML3 Narda-MITEQSWITCH
SW4-020180AI4HML3 Narda-MITEQSWITCHVaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.