- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Montaža/izvor PCN
2.73KHz.pdfPCN oblikovanje/specifikacija
Cylindrical Battery Holders.pdfŽelite boljšo ceno?
Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.
| Količina | Cena na enoto | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.67 | $0.67 |
| 200+ | $0.259 | $51.80 |
| 500+ | $0.251 | $125.50 |
| 1000+ | $0.246 | $246.00 |
Tehnične specifikacije 74FCT3807PYGI
Renesas Electronics America Inc - 74FCT3807PYGI Tehnične specifikacije, atributi, parametri in deli s podobnimi specifikacijami kot Renesas Electronics America Inc - 74FCT3807PYGI
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec | Renesas Electronics Corporation |
| Napetost - oskrba | 3V ~ 3.6V |
| Tip | Fanout Buffer (Distribution) |
| Paket naprave za dobavitelja | 20-SSOP |
| Serija | 74FCT |
| Razmerje - Vhod: Izhod | 1:10 |
| Paket / primer | 20-SSOP (0.209', 5.30mm Width) |
| Paket | Tube |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Izhod | CMOS, TTL |
| delovna temperatura | -40°C ~ 85°C |
| Število vezij | 1 |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Vnos | LVTTL |
| Frekvenca - maks | 100 MHz |
| Diferencial - Vhod: Izhod | No/No |
| Številka osnovnega izdelka | 74FCT3807 |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 skladen |
| Raven občutljivosti vlage (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status doseganja | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trije deli na desni imajo podobne specifikacije kot Renesas Electronics America Inc 74FCT3807PYGI.
| Atribut izdelka | ||||
|---|---|---|---|---|
| Številka dela | 74FCT3807EPYGI | 74FCT3807EPYGI8 | 74FCT3807PYGI8 | 74FCT3807PYG8 |
| Proizvajalec | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| delovna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Diferencial - Vhod: Izhod | - | - | - | - |
| Število vezij | - | - | - | - |
| Paket naprave za dobavitelja | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Izhod | - | - | - | - |
| Razmerje - Vhod: Izhod | - | - | - | - |
| Frekvenca - maks | - | - | - | - |
| Številka osnovnega izdelka | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tip montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Vnos | - | - | - | - |
| Tip | - | - | - | - |
| Paket / primer | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napetost - oskrba | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
Prenesite 74FCT3807PYGI PDF podatkovne liste in dokumentacijo Renesas Electronics America Inc za 74FCT3807PYGI - Renesas Electronics America Inc.
74FCT3807SNDGIRenesas Electronics America IncIC CLK BUFFER 1:10 200MHZ 20QFN
74FCT3807EPYIIDT
74FCT3807PYGIIDT
74FCT3807QIDT (Renesas Electronics Corporation)
74FCT3807SNDGI8Renesas Electronics America IncIC CLK BUFFER 1:10 200MHZ 20QFN
74FCT3807EPYGIIDT
74FCT3807EQIIDT (Renesas Electronics Corporation)Vaš e -poštni naslov ne bo objavljen.
| Skupne države logistično referenco | ||
|---|---|---|
| Regija | Država | Logistični čas (dan) |
| Amerika | ZDA | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Evropa | Nemčija | 5 |
| Združeno kraljestvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Oceanija | Avstralija | 6 |
| Nova Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonska | 4 | |
| Bližnji vzhod | Izrael | 6 |
| Referenca za odplačilo DHL & FedEx | |
|---|---|
| Stroški pošiljke (kg) | Referenca DHL (USD) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00kg-3,00kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Želite boljšo ceno? Dodaj v košarico in Pošlji RFQ Zdaj vas bomo takoj kontaktirali.